20 / 06 / 2024

Polat Gayrimenkul'ün yurt içi ve yurt dışı projelerine büyük talep! Konutların yüzde 80'i satıldı!

Polat Gayrimenkul'ün yurt içi ve yurt dışı projelerine büyük talep! Konutların yüzde 80'i satıldı!

Polat Gayrimenkul’ün, yurt içi ve yurt dışı projeleri büyük talep gördü. Büyük ilgi neticesinde beklenenden çok daha hızlı tükenen  dairelerin yüzde 80'i satıldı.Türkiye'nin gayrimenkul sektörüne 65 yılı aşkın süredir değer katan markası Polat Gayrimenkul'ün  yurt içi ve yurt dışındaki projeleri yoğun ilgi görüyor. Polat Gayrimenkul’ün  satışta olan, dördü İstanbul’da, ikisi ise Macaristan’ın Budapeşte kentinde bulunan  gayrimenkul projelerine hem türk hem de uluslararası alıcı ve yatırımcıların gösterdiği büyük ilgi neticesinde beklenenden çok daha hızlı tükenen  daire stoklarında  son yüzde 20 lik dilim  satışa sunulmuş durumda.

PİYALEPAŞA İSTANBUL'DA SON 16 DAİRE

Yurt içinde ve yurt dışında imza attığı her projenin temelinde, bulunduğu şehir, semt ve sakinlere değer katma ilkesini benimseyen Polat Gayrimenkul’ün İstanbul’daki en büyük projesi olan Piyalepaşa İstanbul aynı zamanda Türkiye’nin özel sektör eli ile yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyor.

Şehrin kalbinin attığı Beyoğlu’nda konumlanan Piyalepaşa İstanbul  konut, ofis binaları, alışveriş sokağı, ve gastronomi alanlarıyla bütünlüklü bir yaşam merkezi sunuyor.

Toplam 989 daire ve rezidans bölümünden oluşan Piyalepaşa İstanbul, Piyalepaşa İstanbul’un açıkhavada alışveriş keyfi yaşatan Polat Piyalepaşa Çarşı bölümünde, her damak tadına uygun restoranlar, sanat galerileri ve seçkin mağazalar yer alıyor. Piyalepaşa İstanbul’da son  16 daire sahiplerini bekliyor. 

Piyalepaşa İstanbul’un ikinci etabı olan Piyalepaşa İstanbul Premium ise 73 metrekareden 129 metrekareye kadar değişen, 1+1, 2+1 ve 3+1’e dönüşebilecek çeşitli büyüklük ve tipte daireler ile farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor.

Toplam 4000 araçlık otoparkı, performans ve gösteri sanatları merkezi, oteli   ve çocuklara  özel oyun alanları ile yaşam kalitesini bir üst seviyeye taşımayı hedefleyen , temeli bundan yalnızca 9 ay önce atılan Piyalepaşa İstanbul Premium’da yer alan 348 dairenin yarısından çoğu daha temel atılmadan rezerve edilip satıldı. 

Polat Gayrimenkul ün yurt içi ve yurt dışı projelerine büyük talep! Konutların yüzde 80 i satıldı!

SEÇKİN SEMTLERİN DOKUSUNU YANSITIYOR: POLAT AKATLAR VE POLAT LEVENT EXCLUSİVE 

Polat Gayrimenkul, Türkiye ve dünyadaki tüm projelerini öncelikle bölgenin mimari dokusuna değer katacak şekilde tasarlar ve projelerini tasarım aşamasından başlayarak, inşaat ve hizmet süreçlerine kadar her aşamasını doğa dostu uygulamalarla planlar.

Bu yaklaşımıyla Polat Gayrimenkul konut projeleri, sadece estetik tasarımlarıyla değil, aynı zamanda çevreye duyarlılığıyla da öne çıkar.

Polat Akatlar, İstanbul’un kalbinde, İstanbul’un en nezih ve seçkin semti  Akatlar’da modern bir yaşam merkezi olarak yükseliyor. Geleneksel apartman kültürünü modern mimarisiyle birleştiren, Polat Akatlar’da 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 daire bulunuyor.

Havuzlu terası, ticari alanları, güvenliği, sosyal yaşam alanları, otoparkı ve depo bölümleri ile şehrin gürültüsünden uzak ama şehrin tam kalbinde bulunan Polat Akatlar’daki dairelerin büyük bir kısmı şimdiden sahiplerini bulmuş durumda.

Polat Gayrimenkul’ün en yeni projesi olan, residansta müstakil yaşam lüksü sunan Polat Levent Exclusive ise, İstanbul’un merkezinde müstakil yaşam denilince ilk akla gelen ve villaları ile hemen her İstanbullunun hayranlığını kazanan Levent’te, semtin yaşam kültürüne uyum sağlıyor.

Konutlar, home office’ler ve ticari birimlerden oluşan yapısı ve benzersiz mimarisi ile dikkat çeken Polat Levent Exclusive’de şu anda 41 konut sahiplerini bekliyor. 

Polat Gayrimenkul ün yurt içi ve yurt dışı projelerine büyük talep! Konutların yüzde 80 i satıldı!

MACARİSTAN'DA İKİ DEV PROJEYE İMZA ATTI

Polat Gayrimenkul’ün ilk yurt dışı projesi olan Duna Pearl, 75 milyon Euro yatırım ile Macaristan'ın başkenti Budapeşte’de yer alıyor.

Göz alıcı konseptiyle Tuna’nın İncisi olarak anılan Duna Pearl, Budapeşte'nin en işlek bölgelerinden birinde konumlanıyor. Yaklaşık 45 bin metrekarelik alanda konut, otel ve mağazalardan oluşan LEED sertifikalı Duna Pearl’de yer alan toplam 193 dairenin yüzde 94'ü satılmış durumda.

Budapeşte’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan City Pearl ise 250 bin metrekarelik bir alanda 300 milyon Euro yatırımla hayata geçiriliyor.

Avrupa’nın kalbine yapılan değerli bir yatırım niteliğinde olan City Pearl projesi, yeşil alanları, yüksek tavanlı daireleri, restoranları, kafeleri, fitness ve oyun alanları ile şimdiden şehrin içinde yeni bir şehir olarak anılıyor.

Çok etaplı karma bir proje olarak hayata geçmekte olan City Pearl ‘ün satışa sunulan ilk iki bloğundaki yer alan konutların ise yüzde 60’ından fazlası şimdiden satıldı. 

Polat Holding imzası taşıyan Duna Pearl yılın konut projesi seçildi!

Polat Levent Exclusive satışta! Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim!

 


Geri Dön