17 / 06 / 2024

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia, Ataşehir'de konuklarını ağırlamaya başladı!

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia, Ataşehir'de konuklarını ağırlamaya başladı!

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia, İstanbul'un yeni finans ve iş merkezi Ataşehir'de konuklarını ağırlamaya başladıMart ayından bu yana faaliyet gösteren Radisson Blu İstanbul Asia, dünyanın en hızlı büyüyen otel zincirlerinden biri olan Carlson Rezidor Hotel Group tarafından işletilecek. Dünyanın en büyük 70 inşaat şirketinden biri olarak gösterilen Ant Yapı’nın sahip olduğu ve yapımını üstlendiği Radisson Blu Hotel İstanbul Asia’nınmimari çalışmaları ise Metex Grup, Sinan Kafadar imzasını taşıyor. 50 Milyon USD yatırım bedeliyle hayata geçirilen otel, 16 katlı ve 195 konuk odasına sahip.

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia’nın Genç ve Deneyimli Genel Müdürü Claude Bulté:
Radisson Blu Hotel İstanbul Asia’nın Genel Müdürlük görevini, Radisson Blu Conference & Airport Hotel’de de aynı görevi yapmış olan Claude Bulté üstleniyor. İkiyıldır ülkemizde yaşayan ve İstanbul’u son derece iyi tanıyan Claude Bulté, turizm sektörünün en genç ve şimdiye dek 4 adet otelin genel müdürlüğünü deyapması sebebiyle deneyimli genel müdürleri arasında yer alıyor.
 
Rezidor grubu için prestijli bir proje olan Radisson Blu Hotel İstanbul Asia için 31 Mayıs’da, Rezidor Hotel Group CEO’su Mr. Kurt Ritter’in de katılacağı görkemlibir Grand Opening düzenlenmesi planlanıyor.
 
Ataşehir’in Yeni İş ve Turizm Merkezi!
Asya’nın en canlı iş bölgesi Ataşehir’de yer alan Radisson Blu Hotel İstanbul Asia, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 km ve Atatürk Havaalimanı’na 51 kmmesafede yer alıyor. Otel aynı zamanda Anadolu ve Avrupa’yı birbirine bağlayan iki köprünün de birleşiminde konumlandırılmış olması sebebiyle, Anadolu yakasışehir merkezine de sadece birkaç dakika uzaklıkla.

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia’da tüm odalarda ücretsiz kablosuz internet servisi ve LCD televizyon bulunuyor. Otel içerisinde hizmet veren, Türk ve dünyamutfaklarının spesiyallerini sunan Core Grill and Bar restaurant, tam donanımlı SPA, Türk Hamamı, sauna, jakuzi buhar banyosu, masaj odaları, fitness merkezi,açık ve kapalı yüzme havuzu ile Radisson Blu Hotel İstanbul Asia hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir tercih olacak.
 
Otelde ayrıca, son teknoloji teknik ekipmanlarla donatılmış balo salonu, toplantı salonları ve Business Lounge’da bulunuyor.  Ücretsiz wireless internet hizmetigibi otel içerisindeki ekstra hizmetler ve avantajlar, Radisson Blu Hotel İstanbul Asia’nın konuklarını bekliyor.
 
Radisson Blu Hotel İstanbul Asia
Ataşehir Mahallesi Yakut Caddesi Ataşehir, İstanbul
T: 0216 579 11 00


Geri Dön