20 / 06 / 2024

RAMS Garden Bahçelievler'de anahtar teslimleri başladı!

RAMS Garden Bahçelievler'de anahtar teslimleri başladı!

2022 Eylül ayında gerçekleşen lansman ile inşaatına başlanan RAMS Garden Bahçelievler’de anahtar teslimleri başladı.RAMS Türkiye tarafından Bahçelievler'de hayata geçirilen  RAMS Garden Bahçelievler’de anahtar teslimleri başladı. RAMS Türkiye, 18 Mayıs Cumartesi günü RAMS Garden Bahçelievler’de özel bir festival düzenleyerek ev sahiplerine unutulmaz bir gün yaşattı.

MODERN YAŞAMIN TÜM İHYİYAÇLARINI DÜŞÜNEREK TASARLANDI

Etkinlikte yaptığı açılış konuşmasında ev sahipleriyle bir arada festival coşkusunda buluşmaktan çok mutlu olduğunu vurgulayan RAMS Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Devran Bülbül, RAMS’ın diğer projelerinde de teslimatların 2024 yılı boyunca devam edeceğinin altını çizerken şu ifadeleri kullandı: “Sizler bize güvendiniz daire aldınız, biz de sizlerin evlerinize zamanından önce kavuşmanız için var gücümüzle çalıştık.

Projemizi planladığımız ile birebir uyumlu olarak teslim etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. RAMS Garden Bahçelievler’de yaşam başladığında da sorumluluğumuzun devam ettiğinin bilincindeyiz; bu anlayışımız doğrultusunda projemizi modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarladık.

Şu an inşaatı devam eden tüm projelerimizde RAMS geleneğini bozmayıp, üstün hizmet kalitesiyle zamanından önce teslim edeceğiz” dedi.

RAMS TÜRKİYE'DEN SADAKAT PROĞRAMI

RAMS Türkiye, bu festivalde yeni başlattığı sadakat programının da lansmanını yaparak, RAMS’tan ev alanlara kartlarını teslim etti.

RAMS Family Programı, RAMS projelerinden daire almış kişilere ve onların referansıyla gayrimenkul yatırımı yapacak olanlara indirimler ve ayrıcalıklar sunuyor. Program kapsamında gayrimenkul yatırımını kârlı ve keyifli hale getirecek pek çok fırsat bulunuyor.

RAMS Family Gold üyeleri, referans oldukları satışlardan paRAMS kazanırken, daire satın alanlar da indirim hakkına sahip oluyor. RAMS Family Programında satışların büyüklüğüne göre Gold, Platinum ve Elite kart seçenekleri bulunuyor.

RAMS Garden Bahçelievler de anahtar teslimleri başladı!

İNŞAAT SEKTÖRÜNE RAMS TÜRKİYE İMZASI

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarının düşünülerek tasarlandığı projede, sakinlerinin günlük yaşamlarını daha konforlu ve işlevsel hale getirecek tüm detaylar göz önünde bulunduruldu.

Proje, 74.500 metrekarelik geniş bir alandaki 11 blok ve 796 daire, 10 futbol sahası büyüklüğündeki yeşil alan ve 210 metre uzunluğunda göl ve yanı başındaki 42.300 metrekarelik benzersiz korudan oluşuyor.

Konutların yanı sıra restoranlar, kafeler, mağazalar ve diğer ticari alanların da bulunduğu RAMS Garden Bahçelievler projesinde RAMS tarafından geliştirilen “All In One” yenilikçi konsepti de yer alıyor. Bu kapsamda; sakinlerinin misafirlerinin konaklayabileceği misafir odaları, çocukların keyifle vakit geçirebileceği oyun alanları, toplantı ve etkinliklerin düzenlenebileceği çalışma odaları, spor sahaları ve kapalı sinema salonu gibi imkânlar sunuluyor.

Rams Garden Bahçelievler'de teslime özel yüzde 20 indirim fırsatı!

Gayrimenkul sektörüne RAMS imzası! RAMS Garden Bahçelievler'de 6 ay önceden anahtar teslimi!

Geri Dön