19 / 06 / 2024

Rams Garden Bahçelievler'de bayrama özel yüzde 25 indirim kampanyası!

Rams Garden Bahçelievler'de bayrama özel yüzde 25 indirim kampanyası!

Firma: RAMS Türkiye

Proje: Rams Garden Bahçelievler

Anahtar teslimlerinin başladığı Rams Garden Bahçelievler projesinde bayrama özel yüzde 20+5 indirim kampanyası başladı.RAMS Türkiye'nin imzasıyla Bahçelievlerde konumlanan Rams Garden Bahçelievler projesinde 18 Mayıs günü anahtar teslimleri başlamıştı.Hemen oturuma hazır projede şimdi de bayrama özel yüzde 25 indirim kampanyası başladı.

Rams Garden Bahçelievler projesi 11 blok olarak inşa edildi. Satış sürecinin devam ettiği projenin arsa alanı ise 116 bin metrekareden oluşmakta.

Rams Garden projesinde yer alan konutlar 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5  oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Söz konusu projede ayrıca konutlar dışında 10 bin metrekarelik ticari alana da yer veriliyor. 

Bahçelievler Rams Garden kapsamındaki 2+1 konutların alanları 106 ile 153 metrekare arasında, 3+1 konutların alanları ise 140 ile 238 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

Rams Garden Bahçelievler de bayrama özel yüzde 25 indirim kampanyası!

RAMS GARDEN BAHÇELİEVLER SOSYAL ALANLAR NELER? 

Rams Garden Bahçelievler projesinde sosyal alan olarak; Yürüyüş parkuru, koşu parkuru ve alışveriş caddesi ile dikkat çeken Rams Garden'da daire başına 94,5 metrekarelik yeşil alan bulunuyor.

BAHÇELİEVLER RAMS GARDEN PROJESİ NEREDE? LOKASYON BİLGİSİ

 Rams Garden projesi; Dünya Ticaret Merkezi'ne 15 dakika, Marmara Forum Alışveriş Merkezi'ne 9 dakika, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Memorial Hospital'a 9 dakika, Ataköy sahile 12 dakika, Avrasya Tüneli'ne 17 dakika, İstinye Üniversitesi ve Yenikapı İDO'ya 7 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 17 dakika mesafede yükseliyor. 

Web: https://ramsgarden.com/

Tel: 444 47 48 

RAMS Garden Bahçelievler'de anahtar teslimleri başladı!

Rams Garden Bahçelievler'de teslime özel yüzde 20 indirim fırsatı!

projeye sorGeri Dön