03 / 03 / 2024

Referans Bakırköy'de 5 ay sonra yaşam başlıyor!

Referans Bakırköy'de 5 ay sonra yaşam başlıyor!

Firma: Biskon Yapı

Proje: Referans Bakırköy

Uygun peşinat avantajları ile İstanbul Avrupa yakası Bakırköy'de inşa edilen Referans Bakırköy projesinde 5 ay sonra yaşam başlıyor. Projede daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+2 şeklinde tasarlandı...Biskon Yapı güvencesiyle hayata geçirilen  Referans Bakırköy  projesi 13 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 


Referans Bakırköy'de toplam 255 adet daire ve home- office yer alıyor.Referans Bakırköy'de konut teslimlerinin 5 ay sonra gerçekleştirilmesi planlanıyor. 


İstanbul Avrupa yakası Bakırköy'de yükselen Referans Bakırköy projesinden 60 ay sıfır faizle daire ve ofis sahibi olmak mümkün. 


Referans Bakırköy Konutları'nda daire tipleri  2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 2 salon şeklinde tasarlandı. 


Yüzde 1 peşinatla ev ve ofisinizi Referans Bakırköy'den hemen alın. 120 aya kadar aylık % 0. 86 faiz oranı uygulanıyor. Yaşamın 5 ay sonra başlayacağı Referans Bakırköy projesinin sosyal olanakalrı arasındaTürk hamamı, açık yüzme havuzu, sauna, kafeterya, fitness center yer alıyor.  Marmaray, otobüs, metro, metrobüs, deniz otobüsü, tramvay, banliyö durakları ve Atatürk Havalimanı'na kolay ulaşım!


Telefon: 444 5 111

Web adresi: www.referansbakirkoy.com

Belemir ÖKSÜZ/Emlakkulisi.comprojeye sorGeri Dön