18 / 04 / 2024

Rıdvan Dilmen, Solarkent'i tanıtıyor!

Rıdvan Dilmen, Solarkent'i tanıtıyor!

Türkiye'nin geri dönüşümlü ilk ve tek konut projesi Solarkent'i Türk futbolunun yıldızı Rıdvan Dilmen tanıtıyorBir dönemin efsane futbolcusu, şimdilerin ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Solarkent'in yeni kampanyasının tanıtımı için kamera karşısına geçti. Futbolda başarılı taktik ve tahminleriyle dikkati çeken Dilmen, iyi bir gayrimenkul yatırımcısı olarak da biliniyor. Rıdvan Dilmen, reklam kampanyasında Solarkent'ten ev sahibi olmayı düşünenlere de kritik taktikler veriyor.

Dilmen, "Solarkent'in geri dönüşümlü bir proje olarak kent sakinlerinin taşındıktan sonraki yaşamlarında da tasarruf sağlamaya devam etmesi ilgimi çekti. Projenin reklam yüzü olma teklifi gelince bir an bile tereddüt etmeden kabul ettim. Çekimler sırasında örnek daireleri gezip, ödeme koşullarını görünce, ben bu projenin altına imza atarım dedim. Konsept de böyle ortaya çıktı. İzleyicilere bu kez geleceğe yapılacak çok iyi bir yatırım için taktikler veriyorum. Benim için keyifli bir çalışma oldu" dedi. Reklam kampanyası TV, gazete, internet ve açık hava mecralarında yayınlanmaya başladı.

Aydınlı Grup'un Türkiye'nin güneş enerjisinden elektrik üreten ilk konut projesi Solarkent, İstanbul Esenyurt'ta 28 bin metrekarelik alanda 30 katlı 4 blokta, 10 farklı daire seçeneği sunan 866 adet konuttan oluşuyor. Tasarruf ve kazanç konseptiyle tasarlanan ve Türkiye'nin geri dönüşümlü ilk ve tek konut projesi olma özelliğine sahip Solarkent, doğaya saygıyı kazanca dönüştürecek. Otopark çatısı solar panellerle kaplanan Solarkent, güneşten elektrik üretecek. Sağlanan kazanç, aidatlarda tasarruf olarak site sakinlerine geri dönecek.
Sabah


Geri Dön