25 / 06 / 2024

Sakarya'daki bin yataklı hastanenin inşaatı bu yıl içerisinde gerçekleştirilecek!

Sakarya'daki bin yataklı hastanenin inşaatı bu yıl içerisinde gerçekleştirilecek!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya'da inşa edilmesi planlanan bin yataklı hastanenin inşaat ihalesinin bu yıl içerisinde gerçekleşeceğini müjdeledi.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz partisinin Karapürçek İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Ermenistan'ın Azerbaycan'ın birtakım yerlerini işgal edip ateş altına aldığını, can kayıplarının yaşandığını anımsatarak, saldırıyı kınadı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, saldırıdan sonra "Azerbaycan Türk SİHA'larını kaldırdı ve 6 köy işgalden kurtarıldı" şeklinde manşetleri gördüklerini dile getiren Yavuz, şöyle konuştu:

"Ne kadar şükretsek azdır ve ne kadar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için uğraşsak, onun arkasında sarsılmaz çelikten bir şekilde halkalar halinde bulunsak azdır. Sadece SİHA'larımızla Azerbaycan'da farkımızı ortaya koymuyoruz, Suriye'nin kuzeyindeki terör koridorunu nasıl ortadan kaldırdığımızı biliyorsunuz. Darmaduman edildi o terör koridoru."

Sakarya'da inşa edilmesi planlanan bin yataklı hastanenin inşaat ihalesinin bu yıl içerisinde gerçekleşeceğini bildiren Yavuz, deprem şehri kente Acil Durum Hastanesi yapılması için de çalışmalara başladıkları müjdesini verdi.

Acil Durum Hastanesinin Karapürçek'e en yakın yerde Erenler çıkışında yapılacağını belirten Yavuz, hastanelerin şehre hayırlı olmasını diledi.

Emlakta Anadolu farkı!


Geri Dön