21 / 04 / 2024

Saloon Residence'ta son daireler! 325 bin liraya 1+1!

Saloon Residence'ta son daireler! 325 bin liraya 1+1!

Firma: Gen Yapı

Proje: Saloon Residence

Merkezine insanı alarak tasarlanan Saloon Residence konut projesinde sona gelindi. Yaşama hazır olan projede kalan az sayıdaki daireler avantajlı fiyatlarla satılıyor. Projede yer alan daire fiyatları 325 bin liradan başlıyor.Yüzde 1 KDV avantajı bulunan Saloon Residence’ta kalan az sayıdaki dairelerin fiyatları şöyle:

1+1 daireler 325 bin TL., 2+1 daireler 382 bin TL., 3+1 daireler 533 bin TL. ve 4+1 daireler 736 bin TL.’den başlıyor.


Binada ki 180 derecelik bakış açısı simetriği ve tüm dairelerin ön cepheye bakması sayesinde her köşeden ve her kattan sosyal alanlara aynı oranda hâkim oluyorsunuz.


Beş yıldızlı otel konforunda bir yaşam sunmanın da ötesinde benzersiz simetrik açısıyla öne çıkan Saloon Residence’ta sosyal alanlarda oldukça geniş tutulmuş bulunuyor.


Proje’de Açık ve Kapalı Havuz başta olmak üzere, Fitness, Sauna, Türk Hamamı, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Yardımcı Odaları, Çok Amaçlı Salon, Cafeterya, Kapalı Otopark, Çocuk Oyun Alanları, Yürüyüş Yolları, Dinlenme Alanları bulunuyor.


365 gün tatil keyfinde bir yaşam vaat eden Saloon Residence, Ataşehir Finans Merkezi ekseni Ümraniye de. İstanbul’un en büyük metro transfer merkezine yürüme mesafesinde bulunan proje lokasyon olarak geleceği parlak olan bir noktada yer alıyor.


Saloon’da nereye, ne kadar yakınsınız?

Sinpaş Aqua Manors Vilları, Eltes Güneşi, İdealist kent, Metrogarden gibi markalı projelere komşu,

Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Ataşehir Finans Merkezine 5 dakika, Avrupa’nın en güzel meydanı seçilen Tepeüstü Meydan ve Bu yaka’ya 5 dakika, Çekmeköy’e 5 dakika, tüm boğaz köprülerinin bağlantı yollarına oldukça yakın olan projede her yere komşu sayılırsınız. Evinizden çıkarken birçok farklı yoldan işinize veya İstanbul’un diğer merkezlerine kolayca ulaşabilme imkânı bulunan  Saloon Residence  yaşama hazır durumda.


Saloon Residence iletişim!


www.saloonresidence.com 

(0216) 540 23 68projeye sorGeri Dön