16 / 06 / 2024

Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge en ucuza nerede satılıyor, özellikleri neler? 18 Mart 2023 fiyat listesi

Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge en ucuza nerede satılıyor, özellikleri neler? 18 Mart 2023 fiyat listesi

Yuva kuracaklar dikkat! Samsung VC07T357MHB/TR 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge en ucuza Trendyol sitesinde satılıyor. İşte ürün hakkında merak ettikleriniz.  Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge en ucuza nerede satılıyor, özellikleri neler? 18 Mart 2023 fiyat listesi
Samsung elektrikli süpürge gelişmiş teknolojisi ve verimli performans gücüyle evininiz her tarafını en hijyenik şekilde temizler. Cihaz kablo sarma özelliği ile oldukça kullanışlı ve kolaydır. 2500ML toz tutma kapasitesi, 79 Dba ses seviyesi sayesinde sessiz bir çalışma gerçekleştirir.

5M kablo uzunluğu evinizin her köşesine ulaşıp temizlik yapabilmenizi sağlar. Motor gücü 750 Watt olup, yatay duruş pozisyonuna sahip olmasıyla evinizin her köşesine konumlandırabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile odanızın her yüzeyini daha rahat ve hızlı bir şekilde temizlenmenizde size yardımcı olur.

Elektrikli süpürge yüksek emiş gücü ile parke, halı, seramik gibi yüzeyleri oldukça hızlı ve kolay bir şekilde temizler. Aynı zamanda elektrik enerjisini çok fazla tutmayan özeliği sayesinde tasarruflu bir kullanım yaşamanızı sağlar.Cihaz kir ve tozları en etkin bir şekilde içine hapsederek hava akışını hijyenik bir şekilde oluşturur.

Güçlü filtre sistemi sayesinde  kiri havadan hiç zorlanmadan tek seferde içine çeker ve muhteşem bir dezenfekte işlemi yapmanızda size temzilik aşamasında yardımcı olur. İleri teknoloji aygıtı özelliği sayesinde Samsung Elektrikli Süpürge ulaşılması en zor köşelere bile rahatlıkla ulaşır.

Pratik ve rahat kullanım konforu sunan cihaz sayesinde temizlemek istediğiniz her yeri ultra hijyenik hale getirerek temizleyebilmeniz mümkündür. Tutarlı ve yüksek emiş gücüyle evinizin her köşesinde etkin temizlik gerçekleşir. Samsung CycloneForce sistemi, toz ve kirleri havadan çekip dış hazneye hapseden güçlü bir merkezkaç kuvveti oluşturarak yüksek emiş gücünü gösterir.

Peki Samsung toz torbasız elektrikli süpürgenin teknik özellikleri neler? 


Geri Dön