23 / 02 / 2024

Şanlıurfa Çocuk Oyun Dünyası'nın inşaatı tam gaz!

Şanlıurfa Çocuk Oyun Dünyası'nın inşaatı tam gaz!

Yaptığı sosyal faaliyetlerle öne çıkan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü'de 'Çocuk Oyun Dünyası'nın inşaat çalışmalarını son sürat sürdürüyor.

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masal
Yaptığı sosyal faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü'de 'Çocuk Oyun Dünyası'nın inşaat çalışmalarına devam ediyor.


Her ilçede semt sahaları, semt kompleksleri ve yüzme havuzları yatırımı yaparak gençleri sporla buluşturan büyükşehir bu kez ağırlıklı olarak çocuklara yönelik faaliyet yürütecek olan 'Çocuk Oyun Dünyası'nın inşaat çalışmalarına son sürat devam ediyor.


Karaköprü Orman Bölge Müdürlüğü bitişiğinde 30 Bin metrekare üzerinde yapılan tesiste hummalı bir çalışma yapan yüklenici firma çalışanları bir yandan ihate duvarı yapımını sürdürürken diğer yandan da yapı çalışmalarını sürdürüyor.


Şanlıurfa Çocuk Oyun Dünyası projesinde 18 adet farklı oyun grubu, macera parkuru, masa tenis alanları, langırt oyun masaları, 10 kaydırak, yüksek halatla tırmanma parkuru, biyolojik gölet, su oyun alanı, kum havuzu, oturma birimleri, piknik alanları, kamelyalar, trambolin, tırmanma duvarı, boyama duvarı yer alacak.


Şanlıurfa Büyükşehir BelediyesiGeri Dön