12 / 07 / 2024

Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları 2019'da teslim edilecek!

Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları 2019'da teslim edilecek!

Mahalle Buluşmaları kapsamında Sarıgöl Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları'nın 2019'da teslim edileceğini söyledi. 


Mahalle Buluşmaları kapsamında Sarıgöl Mahallesi sakinleriyle görüşen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Sarıgöl’de yapımına devam edilen kentsel dönüşüm konutlarının 2019 yılından itibaren teslim edileceğini söyledi.

Sarıgöl Mahallesi Bekir Sami Dedeoğlu İlkokulu’nda gerçekleştirilen toplantıya Başkan Usta, başkan yardımcıları ve birim müdürlerin yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Telekom, İGDAŞ, İSKİ ve BEDAŞ temsilcileri ve mahalle muhtarı katılım gösterdi.

“YIKIMI TAMAMLANAN BÜTÜN BÖLGELERDE İNŞAAT ÇALIŞMALARINI BAŞLATIYORUZ”

Vatandaşlardan gelen soruları içtenlikle cevaplayan Başkan Usta, vatandaşları huzurlu, güvenli ve konforlu yaşam alanlarında yaşatmak için kentsel dönüşüm çalışmalarının hayati önem taşıdığını belirterek, “Gaziosmanpaşa genelinde yıkımı tamamlanan bütün bölgelerde inşaat çalışmalarını başlatıyoruz. Sarıgöl’de yoğun şekilde devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarında konutları yılbaşından itibaren hak sahiplerine teslim edeceğiz” diye konuştu.

Ulaşım, sağlık ve emniyet başta olmak üzere birçok konuda merak ettiklerini ve çözüm önerilerini birebir konunun muhataplarına iletme fırsatı bulan Gaziosmanpaşalılar, yetkililer tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirildi. Talepleri en kısa sürede ele alarak titizlikle çözüme kavuşturacaklarını söyleyen Başkan Usta, toplantıya katılarak duyarlılık gösteren ilçe sakinlerine teşekkürlerini iletti.


Geri Dön