20 / 06 / 2024

Sarphan Finans Park'ın yüzde 80'i satıldı! 520 bin TL'ye!

Sarphan Finans Park'ın yüzde 80'i satıldı! 520 bin TL'ye!

Firma: Sarp Group

Proje: Sarphan Finanspark

Türkiye'nin yeni finans merkezinin tam kalbinde beş yıldızlı yaşam ve iş merkezi kompleksi Sarphan Finans Park'ta satışların yüzde 80'i tamamlandıTürkiye'ye çağ atlatacak yeni finans merkezininin tam kalbinde yer alarak ilklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park'ta lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı konfor düzeyinde residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde bulunan beş yıldızlı statüye sahip ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alıyor. Ulusal ve uluslararası şirketlerin yer almak için birbirleriyle yarıştığı Sarphan Finans Park'ın satışlarının yüzde 80'i tamamlanmış bulunuyor.


Sarphan Finans Park'ta 1+1 daireler 520 bin TL ile 650 bin TL, 2+1 daireler 790 bin TL ile 900 bin TL, 3+1 daireler 890 bin TL ile 1 milyon 430 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. 

 

Sarp Group'un  TOKİ  iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, hızla gelişen Türkiye ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulan İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) tam kalbinde yer alan bir proje olarak her geçen gün daha da önem kazanıyor. Mütekabiliyet yasasının ardından ise Türkiye'nin bir numaralı finans merkezinde yükselen dünyanın bir numaralı projesi Sarphan Finans Park'ta yer alan yabancıların oranında hızlı bir yükseliş yaşanıyor.


54 katlı mimarlık harikası Sarphan Finans Park Residence'ta her türlü rezidans hizmeti, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı alışveriş merkezi, şık sosyal mekanlar, yeşil peyzaj, kapalı ve açık havuz, spor kompleksi, fitness salonu, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları, 10 katlı otopark, bodrum katlarında her daire için depo alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı, yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi, daireden daireye ve daireler ile mağazalar arasında kapalı devre iletişim gibi hayatı kolaylaştıran birçok özel imkan bulunuyor.


Sarphan Finans Park Residence'ın her türlü ihtiyaca cevap veren, ince bir zevkle tasarlanmış stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 ferah ve geniş dairelerinde en küçük ayrıntısına kadar eksiksiz bir konfor sunuluyor. Toplam 340 konutun yer aldığı Sarphan Finans Park Residence'ta konut alanları stüdyo dairelerde 40 m2, 1+1 dairelerde 62-65  m2, 2+1 dairelerde 98-140 m2, 3+1 dairelerde ise 118-173 m2 arasında değişiyor.


Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis'te 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamı yarattığı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının tam kalbinde olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor. 


İlklerin buluştuğu otel olma anlayışıyla tasarlanan Sarphan Finans Park Otel harikulade mimarisi, her detayı üstünde titizlikle düşünülmüş konforlu odaları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle İstanbul Anadolu Yakası'nda eşsiz bir konaklama seçeneği sunuyor.


Sarphan Finans Park Otel; lüks restoran, fitness merkezi, SPA, kapalı ve açık havuz, otel içinden erişilebilen mağazalar gibi imkanlarla konuklarına otel bünyesinde her türlü ihtiyaçlarını karşılama avantajı sunuyor. Otel çatısında yer alan helikopter pisti ise istenilen yere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlıyor. 20 kattan oluşan Sarphan Finans Park Otel, birinci sınıf restoran, kahvaltı salonu, kafe, havuz bar, kapalı ve açık havuz, sauna, buhar odası, masaj odaları, hamam, kuaför, fitness salonu, dört mağaza, kapalı otopark ve helikopter pistine sahip bulunuyor.  


Cephe konstrüksiyonunda güneş kırıcıların yer aldığı, duvar ve döşemelerde ses ve ısı yalıtımının sağlandığı, 3.30 metre kat yüksekliğiyle ferah bir ortam sunan,  1+0 daireler için bir adet, diğer daire tipleri için iki adet otopark yeri bulunan, otel bölümünde helikopter pisti olan ve beş yıldız düzeyinde her türlü 1. sınıf hizmeti sunan, dış cephede özel ısı yalıtımının sağlandığı, en ileri elektrik sistemlerinin kullanıldığı, 1. sınıf mutfak ve banyo malzemelerin yanı sıra Franke, Bosch gibi dünyanın önde gelen markalarına yer verilen, yer döşemelerinde 1. sınıf seramik, lamine parke veya masif parke kullanılan, vitrifiyeden armatüre ve ortak kullanım alanlarındaki malzemenin kalitesine kadar Sarphan Finans Park, yeni ve prestijli bir yaşam ve iş merkezinin adı olarak yükseliyor.


2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi'nde "Beş Yıldızlı Avrupa'nın En Prestijli Projesi", 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, İstanbul Finans Merkezi'nde standartları zirveye taşıyan beş yıldızlı yaşam ve iş merkezi olarak iş çevreleri başta olmak üzere merkezde yer almak isteyenlere avantaj üstüne avantaj sunuyor. 


444 4 733

http://www.sarphanfinanspark.com.tr


projeye sorGeri Dön