24 / 05 / 2024

Schafer Fit Oven Airfryer Siyah Sıcak Hava Fritözü ve Fırın en ucuza nereden alınır? 13 Mart 2023 fiyat listesi

Schafer Fit Oven Airfryer Siyah Sıcak Hava Fritözü ve Fırın en ucuza nereden alınır? 13 Mart 2023 fiyat listesi

Yeni evlenecekler dikkat ! Sizin için Schafer Fit Airfryer Sıcak Hava Fritöz ve Fırın cihazının en ucuza satıldığı yeri, ne kadara satıldığını ve özelliklerini araştırdık. İşte detaylar.. Schafer Fit Oven Airfryer Siyah Sıcak Hava Fritözü ve Fırın en ucuza nereden alınır? 13 Mart 2023 fiyat listesi
Schafer Fit Airfryer Sıcak Hava Fritöz ve Fırın ; program sayısı, işlev, tasarım, kullanım, özellik ve ısıtma gücü bakımından çeşitli kızartma ve pişirme işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirdiği için için ev hanımlarının gözdesi olmasyı başarıyor. 

Kızartma ve pişirme işlemlerini pratikleştiren Schafer Fit Oven fritöz, dakikalar içerisinde ürünlerin çıtır çıtır kızarması için uygun pişirme ayarıyla çalışıyor. Üstelik bunu az miktarda yağ kullanarak yapıyor. Geliştirilen teknik özelliklerİ sayesinde Schafer Fit Oven airfryer siyah sıcak hava fritözü ve fırın  1900 W maksimum ısıtma gücüyle pişirme işlevini gerçekleştiriyor.

Maksimum ısıtma gücü değeri sayesinde pişirme ve kızartma işlemleri daha kolay bir hal alıyor. Sıcak hava kullanarak kızartma işlemleri tamamlandığında etraftaki yağ kokusu en aza iniyor. Yoğun yağ kokusu kızartma sırasında kullanıcıların üzerine sinmediği için işe ya da okula gitmeden önce kızartma işlemlerini tamamlamak bu ürün ile kolaylaşıyor.

Schafer Fit Oven sıcak hava fritözünde dönebilme özelliğine sahip kızartma sepeti  bulunuyor. Dönebilir şekilde tasarlanan kızartma sepeti sayesinde sepet içerisindeki ürünlerin hepsinin ideal kıvamda kızarması gerçekleşiyor. Kızartma dengesizliği oluşmadan işlemler tamamlanabileceği için aynı kıvama ve çıtırlığa sahip kızartmaları gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Peki Schafer Fit Oven sıcak hava fritözünün dikkat çeken diğer özellikleri neler? En ucuza nereden alınır?


Geri Dön