01 / 03 / 2024

Selimoğlu Group Fikirtepe projesinde metrekare fiyat aralığı belli oldu!

Selimoğlu Group Fikirtepe projesinde metrekare fiyat aralığı belli oldu!

Selimoğlu Group ve Pana Yapım ortaklığı tarafından Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen projede lansman sürecinde geçerli olacak metrekare fiyatları belli oldu. İşte Emlakkulisi.com farkıyla Selimoğlu Group Fikirtepe projesinden lansman fiyatları…Selimoğlu Group Fikirtepe projesinde metrekare fiyat aralığı belli oldu!


Selimoğlu Group ve Pana Yapım ortaklığıyla İstanbul’un Anadolu yakasındaki Kadıköy İlçesi’nin Fikirtepe Mahallesi’nde hayata geçirilen Selimoğlu Group Fikirtepe projesindeki konut ve ticari ünitelerin metrekare fiyatlarını Emlakkulisi.com açıklıyor…  Selimoğlu Group Fikirtepe projesinde metrekare fiyat aralığı belli oldu!Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında bölgede 8 ada üzerinde 10 bin konutluk projeye başlayan Selimoğlu Group ve Kurtlar Vadisi dizisinin de yapımcısı olan Pana Yapım ortaklığı, 1 Mart 2014 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da katılımıyla yıkımları başlatmıştı. Selimoğlu Group Fikirtepe projesinde 220 bin metrekare alan üzerinde konut + ticari ve ticari proje hayata geçiriliyor.Selimoğlu Group Fikirtepe projesinde metrekare fiyat aralığı belli oldu!Selimoğlu Group, Fikirtepe için yapı ruhsatı aldı mı?


Selimoğlu Group, Fikirtepe ticari ve konut projesi için 3 yapı ruhsatı ve ticari proje için 1 yapı ruhsatını önümüzdeki hafta almayı bekliyor. Selimoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu’nun Emlakkulisi.com’a yaptığı açıklamaya göre ruhsatlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden çıkmak üzere. 


Selimoğlu, “Ruhsatların önümüzdeki 26 Mart 2014 Çarşamba gününe çıkmasını bekliyoruz. Fikirtepe'de yıkımlarımız başladı ve sürüyor şu anda” diyor…Selimoğlu Fikirtepe projesi lansman fiyatları!


Selimoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, Fikirtepe projesinin Nisan 2014’te lansmana çıkacağını söylerken, 8 ada üzerine kurulacak projenin ilk etabında 900 konut ve 500-600 arasında ticari ünite yer alacağını belirtti.Selimoğlu Group Fikirtepe projesinde metrekare fiyat aralığı belli oldu!Selimoğlu, lansman sürecinde geçerli olmak üzere Fikirtepe projesinde metrekare fiyatlarını da şöyle açıkladı;


"Konutta metrekare fiyatı 6.000 TL ile 6.500 TL arasında


Ticari projede;


Büro katları metrekare fiyatı 4.000 Dolar ile 4.700 Dolar,  


Dükkanlar metrekare fiyatı 10.000 Dolar ile 12.000 Dolar arasında satışa çıkacak."


Selimoğlu Group iletişim!


Tel: 444 1 735

Web: www.selimoglugroup.com


Geri Dön