18 / 07 / 2024

Sharman Zekeriyaköy'de 650 bin liraya 3+1 bahçe dubleksi!

Sharman Zekeriyaköy'de 650 bin liraya 3+1 bahçe dubleksi!

Firma: Tes Gayrimenkul

Proje: Sharman Zekeriyaköy

Sharman Zekeriyaköy, Zekeriyaköy’ün merkezinde yer alıyor. Sharman Zekeriyaköy projesi TES Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası Zekeriyaköy' de inşa edildi ve iki etabında da oturum başladı.
Sharman Zekeriyaköy, Zekeriyaköy’ün merkezinde yer alıyor. Tamamı orman ve vadi manzaralı bahçe ve çatı dubleksleri ile villalardan oluşan projede, iki etapta toplam 42 villa inşa edildi.


Sharman Zekeriyaköy, konumu ile de bir adım önde. Üçüncü köprü bağlantısına 1,5 km uzaklıkta. Faaliyete geçmiş olan Sarıyer – Çayırbaşı tüneli ile Maslak – Levent bölgesinin 10 dakika uzağında, trafiğe ve şehrin kalabalığına karışmadan Boğaz hattının kıyısında. 


British International School’a komşu olan Sharman Zekeriyaköy, İTÜ, Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Işık Okulları, Doğa Koleji, Açı Okulları, Maslak Acıbadem Hastanesi, Amerikan Hastanesi gibi seçkin eğitim ve sağlık kuruluşlarının yanı başında.


Zekeriyaköy, İstanbul’un en önemli merkezi iş alanı olan Maslak -Levent bölgesine en yakın düşük yoğunluklu yerleşim alanı. Zekeriyaköy’den Maslak-Levent bölgesine ulaşımı kolaylaştıracak olan Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli tamamlandı. Tünel ile Zekeriyaköy’den Maslak’a ulaşım süresi 10 dakikanın altına düşüyor.


İletişim:

www.sharman.com.tr

0216 685 10 43 şirket merkezi

0530 252 28 38
projeye sorGeri Dön