21 / 02 / 2024

Silva Villaları Çekmeköy'de 1 milyon 100 bin dolara villa!

Silva Villaları Çekmeköy'de 1 milyon 100 bin dolara villa!

Silva Villaları; toplam 8 adet müstakil villadan meydana geliyor. 2 ay sonra teslim edilecek villaların fiyatları 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor ve 1 milyon 300 bin dolara kadar çıkıyor...

Referans Göktürk'te konut almak isteyenler için lansmana özel indirim!Çekmeköy'de yer alan Silva Villaları; toplam 8 adet müstakil villadan meydana geliyor. Projedeki villaların fiyatları 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor ve 1 milyon 300 bin dolara kadar yükseliyor. Proje kapsamında yer alan villalar için vadelendirme yapılıyor. Dilenirse banka kredisi de kullanılıyor.

Essa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projedeki villalar 250 metrekare oturumlu ve 410 metrekarelik iç alana sahip. Ayrıca ön ve arka taraflarında da 300-400 metrekarelik bahçeler bulunuyor.Silva Villaları'nın pazarlama faaliyetlerini Proje Beyaz Gayrimenkul ve Danışmanlık yürütüyor.

Zemin katında geniş cam sürgülü kapılarla bahçeye açılan 65 metrekare salon ve 21 metrekare mutfak alanları, misafir banyosu ve bir oda ile binanın arka tarafında ise hizmetli odası banyosu ve camaşırhane bulunuyor... Garaj girişi de bu kattan yapılıyor. Salonlar bahçe içerisindeki konumları ve modern sömineleriyle keyifli yaşam alanları olarak planlanmış durumda... Zeminin üzerindeki iki katta ise 4 ana yatak odası ve bunlara hizmet edecek olan soyunma odaları ve banyoları bulunuyor. Silva Villalarını asıl ozel kılan ise bu odaların her birinde özel orman manzaralı teras ve balkonlarının olması...

Site toplam 6 dönüm arsa alanının üzerine konumlandırılmış 8 adet müstakil villa ve havuzlu sosyal tesis alanından oluşuyor.  Site sakinlerinin araçları binaların arkasındaki zeminin altında kalan otoparkla gizlenmiş. Her villanın 2 araçlık kapalı otoparkı olup, otoparktan evlere direk giriş verilmiş durumda. Sitenin girişinde tüm araç giriş-çıkış trafiğine hakim olacak şekilde bir güvenlik alanı bulunuyor. Buna ek olarak da site kameralı sistem ile sürekli olarak kontrol altında tutulacak.

Her iki köprüye de sadece 15er dakika mesafede yer alan Silva Villaları'nda konutların teslimatları ise 2 ay sonra gerçekleştirilecek.

0216 639 08 78

http://www.essa.com.tr/


Kübra Genç/Emlakkulisi.com

Geri Dön