18 / 06 / 2024

Simfer 4552 çift camlı 45 lt beyaz midi fırın ne kadara satılıyor özellikleri neler? 18 Mart 2023 fiyat listesi 

Simfer 4552 çift camlı 45 lt beyaz midi fırın ne kadara satılıyor özellikleri neler? 18 Mart 2023 fiyat listesi 

Evlenecekler ve ya evini yenileyecekler, Simfer 4552 Yoğurt Yapma Fonksiyonlu Camlı Kapak Turbo Beyaz 45 Lt Midi Fırın hakkında merak ettiğiniz ne varsa hepsi bu haberde. İşte detaylar..Simfer 4552 çift camlı 45 lt beyaz midi fırın ne kadara satılıyor özellikleri neler? 18 Mart 2023 fiyat listesi 
Simfer çift camlı 45 lt beyaz midi fırın bulunduğu alanda çok fazla yer kaplamaz böylece çok fazla alanı olmayan kullanıcılar için oldukça ideal bir üründür. Sahip olduğu boyutları ve fonksiyonları ile çoğu gereksinimi başarılı bir şekilde karşılar. 

Midi fırın sahip olduğu 6 farklı pişirme fonksiyonu ile dilediğiniz ürünü rahatlıkla pişirme imkanı elde edebilirsiniz. Bununla birlikte yoğurt yapma fonksiyonu gibi ek özellikleri sayesinde kullanan kişilere yeni deneyimler yaşatır.Fırın içi aydınlatma sistemi içermesiyle de pişirilen yiyeceklerin durumunu kontrol etmenizi ve kıvamını istediğiniz gibi ayarlamanız mümkün olur.

Midi fırın yoğurt yapma özelliğiyle mayalama işlemlerinin kısa sürede yapılmasını sağlar. Sütü ısıtma gibi ek işlemleri ortadan kaldırarak ev hanımlarına kolaylık sunar. Termostatlı ısı kontrol sistemi, sıcaklığı istediğiniz dereceye ayarlamanız ve dengeli bir şekilde pişirme işlemini gerçekleştirmenize  yardımcı olur. Termostatının çalışma aralığı 40 °C ile 240 °C arasında değişim gösterir. Fırın istenilen sıcaklığa ulaştığında termostat ışığı sönerek size bildirir.

45 litrelik geniş iç hacmi sayesinde tek seferde büyük porsiyonlarda yemek hazırlamanızı sağlar. Böylece kalabalık ailelerin de günlük ihtiyaçlarına yanıt verir. Çift camlı kapak sistemi sayesinde sıcaklığı içerisinde başarılı bir şekilde korur. Böylece sıcaklık kaybı yaşanabilecek problemlerin önüne geçilir.

Peki Simfer mini fırında buharlı temizleme işlevi nasıl gerçekleşiyor? Simfer mini fırın ne kadara satılıyor? 


Geri Dön