22 / 05 / 2024

Sinpaş Queen Bomonti'te yüzde 5 peşinat 60 ay vade imkanı!

Sinpaş Queen Bomonti'te yüzde 5 peşinat 60 ay vade imkanı!

Bomonti’de çok özel bir projeyi hayata geçiren Sinpaş, Queen Bomonti ile şehrin içinde ama karmaşadan uzak, huzurlu ve kaliteli yaşamın konforunu sunuyor. Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle İstanbul’un cazibe merkezinde kusursuz bir yaşamı hayal olmaktan çıkarıyor. Proje, her geçen gün değer kazanan Bomonti’nin merkezindeki avantajlı lokasyonunun yanı sıra en üst katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım Crown Lounge ve geniş balkonlar gibi farklı nitelikleriyle de ilgi görüyor.

Queen Bomonti şehrin nabzını tutan kültür ve sanat merkezlerine, köklü ve saygın eğitim kurumlarına, Türkiye’nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a ve İstanbul’un çok özel eğlence mekanı Bomontiada’ya yürüme mesafesinde inşa ediliyor.

Sinpaş Queen Bomonti te yüzde 5 peşinat 60 ay vade imkanı!

Queen Bomonti, şehir parkının içinde bulunan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, yüzme havuzu ve güneşlenme terasları ile hem şehri hem de doğayı doya doya yaşayabilme imkânı verecek.

Kraliçenin evi ziyarete açıldı
Queen Bomonti’de son yılların iki dekorasyon trendinden; cazibe, ışıltı ve konforun birleştiği “marble trend” ile daha çok beton yüzeylerin hâkim olduğu, rahat ve modern yaşam tarzını yansıtan “loft trend”e göre hazırlanan örnek daireler ziyarete açıldı.

Yüzde 5 peşinat 60 ay vade
Queen Bomonti sadece yüzde 5 peşinat ve vade farksız 60 aya varan ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planları ile çok özel bir gayrimenkul sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Sinpaş Queen Bomonti Proje Künyesi:
Toplam Arsa Alanı: 15.335 m2
Konum: İstanbul/Şişli/Bomonti
Konut Sayısı: 1.078
Fiyat Aralığı: 648.970 TL - 3.849.799 TL
Başlangıç Tarihi: 09.09.2015
Teslim Tarihi: Mart 2019
Metrekare Aralığı: 46 m2-195 m2
Konut Tipleri: 1+0/1+1/2+1.3.5+1

Web sitesi: http://www.queenbomonti.com


Geri Dön