24 / 04 / 2024

Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat!

Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat!

Firma: Ünal İnşaat

Proje: İstanbul Inn Levent

Toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen proje Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat listesi kapsamında daireler 250 bin dolardan başlıyor.İlk etaptaki daire tiplerinin 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon gibi seçeneklerle dizayn edildiği Şişli  İstanbul Inn Levent  Evleri projesinde ilk bloğunda 130 adet daire yer alıyor. 


Toplam 17 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen projede dairelerin büyüklükleri 59 metrekareden başlayıp, 109 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildi.


Ünal İnşaat  ve Özler İnşaat imzası ile hayata geçirilen projede lokasyon bilgisi kapsamında Tekfen, Zorlu ve Finansbank gibi noktalara yakın mesafede, Kanyon AVM’ye 300 metre yakınlıkta bulunuyor.


Ortak kullanım alanları arasında projede otopark, asansörler, misafir ve parti odaları, Plug INN aktivite odaları, spor salonları, toplantı odaları seçenekleri bulunuyor. 


Şişli İstanbul Inn Levent Evleri fiyat listesi kapsamında 250 bin dolardan başlıyor. 5 blok şeklinde yükselen proje ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinatta, kalan kısım firma bünyesinde 60 ay vadelendiriliyor.


0212 679 58 58

Web: www.unalinsaat.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sorGeri Dön