18 / 05 / 2024

Skoda Yeni Kodiaq Mart'ta eski fiyatıyla yeni alıcılarını bekliyor! 27 Mart 2023 fiyat listesi nedir?

Skoda Yeni Kodiaq Mart'ta eski fiyatıyla yeni alıcılarını bekliyor! 27 Mart 2023 fiyat listesi nedir?

Yeni Kodiaq, geniş bir iç mekana sahiptir ve 7 koltuklu bir versiyonu da mevcuttur. Ayrıca, bagaj alanı oldukça geniş ve kullanışlıdır. Mart ayı zamları merak edilen Skoda Yeni Kodiaq için detaylı bilgiyi haberimizden okuyabilirsiniz. Peki 27 Mart 2023 fiyat listesi nedir?Skoda Yeni Kodiaq, Skoda'nın orta boy SUV modelidir. Kodiaq, Skoda'nın SUV ailesinin ilk üyesi olarak 2016 yılında tanıtılmıştır. Yeni Kodiaq modeli, ilk Kodiaq modelinin bir yenilemesidir ve 2021 yılında tanıtılmıştır.

Yeni Kodiaq, Volkswagen Grubu'nun MQB platformu üzerine inşa edilmiştir ve Skoda'nın diğer modelleriyle de birçok bileşen paylaşmaktadır. Araç, modern bir tasarıma sahiptir ve Skoda'nın diğer modellerinde olduğu gibi geniş bir iç mekana sahiptir. Ayrıca, bagaj alanı oldukça geniş ve kullanışlıdır.

Yeni Kodiaq, güçlü ve verimli motor seçenekleri sunar. Aracın iç mekanı oldukça konforlu ve teknolojik olarak gelişmiştir. Yeni Kodiaq, sınıfının en iyi sürüş deneyimlerinden birini sunar ve güvenlik açısından da oldukça donanımlıdır.

Skoda Yeni Kodiaq Mart ta eski fiyatıyla yeni alıcılarını bekliyor! 27 Mart 2023 fiyat listesi nedir?

Skoda Yeni Kodiaq'ın en büyük özellikleri arasında geniş iç mekanı, kullanışlı bagaj alanı ve güçlü motor seçenekleri yer alır. Ancak, en büyük özelliklerinden biri de aracın sınıfında öne çıkan sürüş özellikleri ve konforlu sürüş deneyimi sunmasıdır. Yeni Kodiaq, yüksek sürüş pozisyonu ve konforlu süspansiyon sistemi sayesinde yolcularına rahat bir sürüş sunar. Ayrıca, sınıfının önde gelen güvenlik sistemleriyle donatılmıştır ve gelişmiş sürüş yardım sistemleri sayesinde daha güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Bunun yanı sıra, Yeni Kodiaq modelinde sunulan teknolojik özellikler, kullanıcı dostu bir arayüz ve yüksek kaliteli malzemelerle donatılmış iç mekan, aracın diğer öne çıkan özellikleridir.

Skoda Yeni Kodiaq Mart'ta eski fiyatıyla yeni alıcılarını bekliyor! 27 Mart 2023 fiyat listesi nedir?


Geri Dön