15 / 07 / 2024

Sky Novita Kurtköy projesinde 0 faizli ödeme avantajı! Yeni proje!

Sky Novita Kurtköy projesinde 0 faizli ödeme avantajı! Yeni proje!

Firma: SKY İnşaat

Proje: Sky Novita Kurtköy

Kurtköy’ün marka değerini yükselten City Life Kurtköy projesini tamamlayan Sky İnşaat; 60 milyon TL yatırım değeri olan yeni projesi Sky Novita Kurtköy’ü hayata geçiriyor.
Sky Novita Kurtköy, İstanbul’un En Hızlı Gelişen, yatırım değeri her geçen gün artan bölgelerinden biri olan Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km, Viaport AVM ve Tem otoyola 1 kilometre mesafede, Proje merkezi  konumunun yanında, İstanbul’un yorucu temposundan uzak, Aydos Ormanı manzaralı göz alıcı bir lokasyonda yükselmektedir.


Yenilikçi mimarisi ile bölgeye yeni bir soluk getiren  Sky Novita Kurtköy  projesi 7610 metrekare arazi üzerine oturan, 4 bloğun çevrelediği tamamı kapalı otopark, açık havuz, aktivite alanlarına sahip zengin iç avlusu ile yaşayan bir yapıya sahip .Her daireye ait geniş balkonların olması ve site içi araç trafiğinin olmaması ile farkındalık yaratıyor.  Havuz-Bar, restoran yeşil alanlar, yürüyüş yolları, spor sahaları (tenis kortu – basketbol sahası ), sauna, aerobik ve fitness salonları  ve daha birçok sosyal imkânlar ile şehir hayatının yorgunluğunu sizden çekip alacak.


Çok kullanışlı tasarlanan ve gösterişli iç mekânları toplamda 112 daireye 4 adet loft villa ve ticari alanlara sahip olan Sky Novita Kurtköy 2+1, 3+1 ve villa seçenekleri ile size geniş ve ferah yaşam alanı alternatifleri sunmaktadır. Sky Novita Kurtköy etkileyici mimarisi ve muhteşem yaşam şartları ile siz değerli sahiplerini bekliyor.Sky Novita Kurtköy nerede?

Sky Novita Kurtköy adres: Yenişehir Mahallesi Eşref Bitlis Bulvarı No:23 Kurtköy - Pendik İstanbul


 


Telefon: 444 1 802

Fax: 0216 378 80 06

Web: www.skyinsaat.com.tr


projeye sorGeri Dön