16 / 06 / 2024

Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi!

Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi!

Eroğlu Gayrimenkul, kamu bankalarınca başlatılan konut kampanyası kampanyasına, imza projesi Skyland İstanbul ile katılıyor. Kampanya kapsamında sıfır peşinat ve 180 aya kadar 0,64 faiz oranı ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyadan faydalanabiliyor.Eroğlu Gayrimenkul, yeni teknolojiler, kusursuz mimari ve konforu prestijle bir araya getirdiği projesi Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanyaya başladı. Mimari niteliği ve sunduğu hizmetlerle ön planda yer alan Skyland İstanbul, konut kampanyası seferberliğinin en gözde yatırım seçenekleri arasında bulunuyor.

Geleceğin yatırımında kaçırılmayacak fırsat

Kamu bankalarından 0,64 faiz oranıyla 180 aya varan vade seçenekleri sağlayan kampanya, Skyland İstanbul rezidanslarını “0” peşinat ve %20 indirim fırsatıyla yeni sahipleriyle bir araya getirecek. Geleceğin yatırımı Skyland İstanbul’dan konut sahibi olanlar ilk 12 ay hiçbir ödeme yapmayacak ve bu prestijli projeden 1 yıl kira garantisi elde edecek.

Eşsiz İstanbul manzarasına sahip yaşam merkezi

Türkiye’nin deniz seviyesinden en yüksek rezidansları ile eşsiz bir şehir manzarasına sahip Skyland İstanbul, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunuyor. Skyland İstanbul’daki Sky Residence, Sky Premium Residence ve Sky Deluxe Residence, geniş balkonlu ve orman manzaralı daireleri, özgün iç mimarisi, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa merkezinin yanı sıra 3.500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi detaylarıyla konforlu bir yaşam sunuyor.

Seyrantepe Türk Telekom Stadı’nın hemen yanında bulunan Skyland İstanbul, kentin her iki yakasından kolayca ulaşılabilen lokasyonu ile ön planda yer alıyor. Yaşam merkezinin yanı başındaki Yenikapı-Hacıosman metro hattı, İstanbul Havalimanı’na trafiğe takılmadan ulaşma fırsat sağlıyor. Büyük şirketlerin ve finans kurumlarının merkezlerine komşu konumu, Levent ve Maslak’a yakınlığı, doğrudan TEM bağlantısı ile dikkat çeken proje; rezidans, ofis ve konsept AVM’den oluşan karma yapısıyla sakinlerine keyifli bir yaşam alanı fırsatı sağlıyor.

Rezidans sakinleri, proje içerisinde bulunan HOM Design Center ile tasarım ve dekorasyon dünyasının seçkin markalarına komşu olmanın fırsatını sunuyor. İstanbul’un tasarım ve dekorasyon alanındaki seçkin markalarına ev sahipliğinde bulunan ilk alışveriş merkezi HOM Design Center, sağladığı kolaylık ve hizmetlerle ev ve ofis mobilyasının yanı sıra, dekoratif ürünler ve daha fazlasına tek noktadan ulaşmak isteyenlere konforlu bir alışveriş fırsatı sağlıyor.

www.skylandistanbul.com


Geri Dön