04 / 03 / 2024

So CHIC Türkiye’deki tüm mağazalarını kapattı!

So CHIC Türkiye’deki tüm mağazalarını kapattı!

So CHIC, Türkiye’de bulunan mağazalarını 19 Mart 2020 itibariyle geçici bir süreliğine kapatma kararı aldığını duyurdu…So CHIC, Türkiye’de bulunan mağazalarını koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mart Perşembe günü itibarıyla geçici bir süreliğine kapatma kararı aldı.

Anadolu Ajansı’nda yer alan habere göre; So CHIC’in yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Ülkemizi de etkisi altına alan küresel Koronavirüs (Covid-19)  salgını nedeniyle ulus olarak dayanışmaya ihtiyacımız olan günlerden  geçiyoruz. So CHIC olarak en büyük önceliğimiz, mağazalarımızı ziyaret eden  misafirlerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığıdır. Bu doğrultuda Türkiye’de bulunan So CHIC mağazalarımızı 19 Mart 2020 itibariyle  geçici bir süreliğine kapatma kararı aldık.

Küresel çapta tüm insanlığı derinden etkileyen Koronavirüs ile  mücadele ettiğimiz bu zorlu günleri en kısa zamanda geride bırakmayı  umuyor ve hepinizi sağlığımızı korumak adına evlerinizde kalmaya davet  ediyoruz. Yaşanan bu zor günleri en kısa sürede atlatacağımıza olan  inancımız tam. Değerli misafirlerimiz başta olmak üzere tüm çalışma  arkadaşlarımızla daha sağlıklı günlerde bir araya gelmek dileğiyle…"

İpekyol, koronavirüs sebebiyle Türkiye'deki tüm mağazalarını kapattı!

GS Store mağazalarını kapattı!


Geri Dön