16 / 06 / 2024

Süleyman Demirel Üniversitesinde birçok farklı kadroda personel alımı yapılacak! Başvuru şartlar ve kadrolar neler?

Süleyman Demirel Üniversitesinde birçok farklı kadroda personel alımı yapılacak! Başvuru şartlar ve kadrolar neler?

Süleyman Demirel Üniversitesi, farklı mesleklerde boş kadroları için personel alımı yapacak. İş ilanı, sürekli olarak güncelleniyor ve 2023 yılında da devam edecek. Üniversite, akademik kadroların yanı sıra idari ve işletme kadrolarına da çeşitli pozisyonlarda personel arıyor.Süleyman Demirel Üniversitesi, personel alımı ile ilgili gelişmeleri takip edenler için iş ilanlarını sürekli güncelliyor ve yeni başvuru süreçleri açıyor. Üniversite, nitelikli personel alımı ile eğitim ve öğretim faaliyetlerine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Başvuru yapmak isteyenler için son başvuru tarihi belirlendi ve başvurular ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinden yapılabiliyor. Süleyman Demirel Üniversitesi, iş ilanlarına başvuru yapacak adayların bu internet sitesini ziyaret etmesi gerektiğini duyurdu.

Üniversitenin personel alımı başvuru sayfası, farklı mesleklerdeki boş kadroları için açıldı. Akademik ve idari kadroların yanı sıra işletme kadrolarına da personel alımı yapılacak.

Süleyman Demirel Üniversitesi, çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacak. Hemşire, biyolog, diyetisyen, fizyoterapist, röntgen teknisyeni, sağlık teknikeri, teknisyen, destek personeli ve gassal kadroları için alım yapılacak. Eczacı pozisyonu ise KPSS şartı aranmadan açık olarak ilan edilmiş durumda.

Personel alımı, 2022 yılı KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların, ilgili internet sitesinden başvuru şartlarını ve detaylarını takip etmeleri gerekiyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi, sağlık alanında nitelikli personel alımı ile hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Farklı pozisyonlarda personel alımı yaparak, üniversite bünyesinde güçlü bir sağlık ekibi oluşturmayı amaçlıyor. Başvuru yapacak adaylar için gerekli şartlar ve son başvuru tarihleri ilgili internet sitesinde yayınlanacak.

Süleyman Demirel Üniversitesinde birçok farklı kadroda personel alımı yapılacak! Başvuru şartlar ve kadrolar neler?

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı ne zaman?

Süleyman Demirel Üniversitesi iş ilanı kapsamında başvurular, 29 Mart 2023 Çarşamba günü saat 23.59'a kadar online olarak ikbasvuru.sdu.edu.tr internet sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru sürecinin tamamen online olacağına dair bu önemli bilgi, üniversite yetkilileri tarafından duyurulmuştur. Başvuru yapacak adayların, ilgili internet sitesini ziyaret ederek gerekli adımları takip etmeleri gerekmektedir.

 


Geri Dön