27 / 02 / 2024

Sunsetpark Göztepe'nin temeli 14 Mayıs'ta atılacak!

Sunsetpark Göztepe'nin temeli 14 Mayıs'ta atılacak!

Kentpark Gayrimenkul&Akfen İş Ortaklığı’nın, ikinci projesi Sunsetpark Göztepe’de 14 Mayıs’ta temeller atılıyor. Proje 17 Mayıs’ta da Suadiye’de hak sahipleri ve eski müşterilere tanıtılıyor. Sunsetpark Göztepe’nin yüzde 25’i şimdiden sahiplerini buldu.Kentpark Gayrimenkul&Akfen İş Ortaklığının yaklaşık 2 yıl önce hayata geçirdiği gayrimenkul markası Sunsetpark, Göztepe’deki yeni projede yeniden hayat buluyor.


Kentsel yenileme projesi kapsamında hayata geçen Sunsetpark Göztepe projesi toplam 28 adet konuttan meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.


Göztepe’de Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde hayata geçirilen Sunsetpark Göztepe projesinin temeli 14 Mayıs 2016 tarihinde atılıyor. Ardından proje 17 Mayıs tarihinde Suadiye’de düzenlenecek bir lansmanla hak sahiplerine ve eski müşterilere tanıtılıyor. Projedeki konutların Ocak 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.


Bağdat Caddesi ve Göztepe Parkı’na 450 metre uzaklıkta yer alan Sunsetpark Göztepe projesi, Caddebostan, Kadıköy, E-5 gibi merkezi lokasyonlara yakınlığı nedeniyle tercih edilirken, projeye her noktadan rahat bir ulaşım sağlanıyor.


Kentpark Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Kıyıcı, projeyi daha önceden bilen müşterilerden gelen taleple satışların % 25’ini tamamladıklarını, lansmanı ise 17 Mayıs 2016’da yapacaklarını söyledi. 

Kentin ve Yaşamın Merkezinde Kalmak İsteyenlerin Projesi 

Müşterilerin çoğunlukla iş sahibi ve üst düzey yöneticilerden oluştuğuna dikkat çeken Sertaç Kıyıcı, daha çok orta yaş ve üstü, çocuklu ailelerin tercih ettiğini açıkladı. Kıyıcı özetle şunları söyledi:

“Gördüğümüz ve hissettiğimiz kadarıyla, kentin ve yaşamın merkezinde kalmak isteyenlerin projesi oldu Sunsetpark Göztepe.  Çünkü kentin merkezinden uzaklaşmak istemeyen, iş hayatı canlı, sosyal hayatını da canlı tutmak isteyenler için özel bir lokasyon. Projenin tanıtımlarının başlamasıyla birlikte biz Mayıs ayından itibaren satışların hızlanmasını bekliyoruz. Hedefimiz yılsonuna gelmeden satışların tamamlanması yönünde…”

Satışlar Nisan Ayında Canlandı

Sektörde de yılın ilk üç ayında satışların durgun olduğunu ancak nisan ayından itibaren kıpırdanma yaşandığını belirten Sertaç Kıyıcı, bunu projenin satış ofisindeki hareketlilikten de gözlediklerini anlattı. Kıyıcı, faizlerde düşüş beklentisi ve baharın gelmesi ise satış ve aramalarda gözle görülür canlanma yaşadıklarını açıkladı.


4500 metrekareyi aşan inşaat alanına sahip projede konut fiyatları 997 bin liradan başlıyor. 24 saat güvenlik, kapalı devre video sistemi, oyun parkı, kapalı otopark, depo odası, klima, jeneratör, su deposu, ankastre mutfak imkanlarına sahip olan projede konutların büyüklükleri 75 ile 217 metrekare arasında değişiyor.


Satışta olan konutların fiyatları 2+1’lerde 997 bin ile 1 milyon 165 bin TL, 3+1’lerde 1 milyon 550 bin lira ile 1 milyon 600 bin lira arasında, 4+1’lerde 2 milyon 325 bin lira seviyesinde bulunuyor. Konut kredisi kullanmaya müsait olan konutlarda sözkonusu fiyatlar 14 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.


Detaylı bilgi için: www.sunsetparkgoztepe.com

TEL: 0216 301 20 21
Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...
Kentpark Gayrimenkul&Akfen İş Ortaklığının yaklaşık 2 yıl önce hayata geçirdiği gayrimenkul markası Sunsetpark, Göztepe'de yeni projeye başladı. Tek blokta 28 konuttan oluşan projede 2+1,3+1 ve 4+1 tipi konutlar bulunacak. Konutlar Ocak 2017'de teslim edilecek. Kentpark Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Kıyıcı, projeyi daha önceden bilen müşterilerden gelen taleple satışların yüzde 25'ini tamamladıklarını, söyledi. Müşterilerin çoğunlukla iş sahibi ve üst düzey yöneticilerden oluştuğuna dikkat çeken Sertaç Kıyıcı, daha çok orta yaş ve üstü, çocuklu ailelerin tercih ettiğini açıkladı. Projede konut fiyatları 997 bin liradan başlıyor. Konut büyüklükleri 75 ile 217 metrekare arasında değişiyor. 
Yeni ŞafakHaber YEni Birlik'te şu şekilde yer aldı


Kentpark Gayrimenkul&Akfen İş OrtaklıJğı'nm geçtiğimiz günlerde temelini attığı kentsel yenilemede ikinci projesi Sıınsetpark Göztepe, 17 Mayıs'ta tanıtılıyor. Önce Suadiye'de hak sahipleri ve eski müşterilere tanıtılacak olan Sıınsetpark Göztepe'nin yüzde 25'i satıldı. 28 konuttan oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Kentpark Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Kıyıcı, Ocak 2017'de teslimi planlanan projenin kentin ve yaşamm merkezinde kalmak isteyenlerin projesi olduğunu söyledi. 


Yeni BirlikHaber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Kentpark Gayrimenkul & Akfen iş Ortaklığı'nın, kentsel yenilemede ikinci projesi Sunsetpark Göztepe'de 14 Mayıs'ta temeller atılıyor. Proje 17 Mayıs'ta da Suadiye'de hak sahipleri ve eski müşterilere tanıtılıyor. Sunsetpark Göztepe'nin yüzde 25'i şimdiden sahiplerini buldu.Kentsel yenileme projesi kapsamında hayata geçen Sunsetpark Göztepe projesi toplam 28 adet konuttan meydana geliyor. Projede 2+1.3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. 


Dünya


Geri Dön