21 / 04 / 2024

Suzuki, Hayabusa modeline 10 bin TL zam yaptı! İşte 10 Ekim 2022 fiyat listesi…

Suzuki, Hayabusa modeline 10 bin TL zam yaptı! İşte 10 Ekim 2022 fiyat listesi…

Dünyanın en çok tercih edilen yol motosikletlerinden olan Suzuki Hayabusa'nın ekim ayı fiyatları açıklandı. İşte, Suzuki Hayabusa'nın 10 Ekim 2022 fiyat listesi…Suzuki, Hayabusa modeline 10 bin TL zam yaptı! İşte 10 Ekim 2022 fiyat listesi…

Japon motosiklet devi Suzuki’nin 1999 yılından beridir ürettiği Hayabusa modeli, son 20 yıldır tüm ölçümlerdeki olağanüstü performansı, çevik kullanımı ve göz alıcı görünümü ile onu kategorinin bir numaralı motosikleti haline getiriyor.

Üçüncü Nesil Hayabusa’nın dizaynı, rüzgar kesen şahin siluetini sadakatle miras olarak alırken, gelişmiş performansın ve yeni özelliklerin modern görüntüsünü de geleceğe taşıyor.

Suzuki Hayabusa, ileriye dönük kitlesel izlenimi, yukarı kıvrılmış kuyruğu, cesur yeni arka kombinasyon lambaları ve eksoz borusundan susturucuya doğru düz, yukarı kıvrımlı çizgisiyle aktarılan agresif bir duruş sunuyor.

Daha sıkı, daha cesur yeni far tasarımı ve entegre dönüş sinyallerine sahip yenilikçi konum lambaları ile Suzuki Hayabusa, yeni bir ön yüzle geliyor.

Üçüncü Nesil Suzuki Hayabusa; birinci neslin efsanevi yüksek performanslı 1340 cc sıvı soğutmalı sıralı dört motorunu alırken, verimlilik ve dayanıklılık çıtasını daha da yükseltmek için birçok yenilik sunuyor.

Peki Suzuki Hayabusa'nın teknik özellikleri neler? İşte, Suzuki Hayabusa'nın teknik özellikleri ve 10 Ekim 2022 fiyat listesi…


Geri Dön