14 / 06 / 2024

Tatil yolları gözleyenlere indirim Türk Hava Yolları'ndan indirim! Aile için yüzde 20 indirim yapıyor!

Tatil yolları gözleyenlere indirim Türk Hava Yolları'ndan indirim! Aile için yüzde 20 indirim yapıyor!

Türk Hava Yolları, tatil masraflarını bütçesine uygun hale getirmek isteyenlere harika bir fırsat sunuyor. Aile üyeleriyle yapılacak yurt içi uçuşlarda geçerli yüzde 20 indirim kampanyası başladı.Tatil planları yapanlar için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu indirimler sayesinde, Türkiye'nin birçok güzel şehrini ailece keşfetmek mümkün olacak. Türk Hava Yolları'nın kurumsal internet sitesinde duyurulan kampanya kapsamında, yurt içi rotalarda yapılacak seyahatlerde yüzde 20 indirim sağlanacak. Bu sayede, tatil bütçesini azaltmak isteyenlerin uçak biletleri daha uygun fiyata satın alınabilecek.

Türk Hava Yolları yetkilileri, bu kampanya ile ailelerin birlikte keyifli ve ekonomik bir tatil yapmalarını hedeflediklerini belirtiyor. Ayrıca, uçuşlarında Türk Hava Yolları'na tercih eden yolcuların konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşayacaklarını da vurguluyorlar.

Tatile çıkmadan önce uçak biletlerini indirimli olarak satın almak isteyenlerin kampanyadan faydalanabilmeleri için, Türk Hava Yolları'nın internet sitesi üzerinden rezervasyon yapmaları gerekiyor. Kampanya süresi sınırlı olduğundan, biletlerin erken rezervasyon ile alınması tavsiye ediliyor.

Türk Hava Yolları'nın yüzde 20 indirim kampanyası, ailecek keyifli bir tatil yapmak isteyenler için harika bir fırsat sunuyor. Tatil planları yapanların bu kampanyadan faydalanarak, Türkiye'nin birbirinden güzel şehirlerini keşfetmeleri mümkün olacak.

Tatil yolları gözleyenlere indirim Türk Hava Yolları ndan indirim! Aile için yüzde 20 indirim yapıyor!

THY uçak bileti yüzde 20 aile indirimi

Türk Hava Yolları'nın yeni kampanyası kapsamında yüzde 20 indirimli uçak bileti alabilmek için 3 kişi veya daha fazla aile üyesiyle birlikte seyahat etmek gerekiyor. Kampanya, bilet satın alma ve kullanma tarihleri ile sınırlıdır.

Ayrıca, kampanya kapsamında yararlanılacak indirim oranı yüzde 20 olarak belirlenmiştir. Bu indirim oranı, bilet fiyatının yüzde 20'si kadar bir indirim sağlamaktadır.

Türk Hava Yolları, kampanya kapsamında bilet alan müşterilere, yüksek kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir. Müşteriler, THY'nin konforlu ve güvenli uçuş deneyiminden faydalanarak, bütçelerine uygun bir şekilde seyahat edebilirler.

 Türk Hava Yolları'nın yeni kampanyası, ailelerin uygun fiyatlı uçak bileti alarak seyahat etmelerine olanak tanıyor. Kampanya süresi ve şartlarına uygun olarak bilet alan müşteriler, THY'nin kaliteli hizmetlerinden faydalanarak keyifli bir seyahat deneyimi yaşayabilirler.

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön