19 / 06 / 2024

Tatildeyken sulama işleri Gardena'ya emanet

Tatildeyken sulama işleri Gardena'ya emanet

Bahçeli evde oturup da tatile çıkacak olanlar, çimlerinizin ve çiçeklerinizin siz tatildeyken solmasından ve kurumasından korkanlar, bu ürün size göre.Tatile giderken çiçeklerimiz, bitkilerimiz ve tabii ki çimlerimiz susuz kalacak mı diye hep gözümüz arkada kalır… Ama artık bunun da pratik bir çözümü var.

Gardena-Dost tarafından ithal edilen Gardena otomatik sulama sistemleri sayesinde gözünüz arkada kalmadan tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Son teknolojiye sahip Gardena otomatik sulama sistemleri, siz evde olmasanız bile önceden verdiğiniz talimatları eksiksiz olarak yerine getiriyor ve özel olarak geliştirilmiş yöntemiyle bitkilerinizi en iyi şekilde suluyor.

Nasıl önlem alırsak alalım, tatil dönüşünde bahçemizin ya da terasımızdaki bitkilerin en azından bir kısmının sağlıksız bir hale geldsiğine hepimiz şahit olmuşuzdur mutlaka. Ya da böyle tatsızlıklar yaşamamak adına, tatildeyken bakmaları için komşularımıza veririz saksı içindeki çiçeklerimizi, hatta kimi zaman da anahtarımızı… Ülkemiz hobi bahçeciliği sektörünün lider firması Gardena-Dost tarafından ithal edilen Gardena otomatik sulama sistemleri bu soruna pratik bir çözüm getiriyor. Gardena otomatik sulama sistemleri bahçe ya da terasınızda yetiştirdiğiniz çiçeklerinizi, bitkilerinizi ve çimlerinizi özel olarak geliştirilmiş yöntemiyle sulamaya imkan veriyor. Böylece siz birkaç haftalığına tatile gitseniz bile, bahçeniz ya da terasınızdaki çiçekler, bitkiler ve çimler en sağlıklı şekilde sulanıyor ve siz yokken hiçbir zarar görmüyor.

Gardena otomatik sulama sistemlerini, ister terastaki saksılarınız, isterseniz bahçenizde bitki, çiçek ve çimleriniz için kullanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, doğru sulama aparatlarını seçip bilgisayarlı zamanlayıcıya bağlamak. Hepsi bu kadar basit… Bilgisayarlı zamanlayıcıya bağlanabilen sistem sayesinde sulama yapılmasını istediğiniz zamanları da gerektiği şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Siz tatildeyken su zamanlayıcısı belirttiğiniz saatte su akışına imkan verecek ve sulama süresi dolunca da su akışını kesecek. Gardena'nın çeşitli sulama zamanlayıcıları ile 6 farklı su kanalına kumanda edebilme özelliği sayesinde, bitki, çiçek ve çimlerin her birinin ayrı ayrı ihtiyaca göre sulanabilmesi de mümkün oluyor.

Bahçenizde ya da terasınızda pek çok farklı çiçek, bitki bulunabilir. Öte yandan bahçenizde çim alanlar da olacaktır. Dolayısıyla bunların sulama ihtiyaçları da farklılık gösterir. Gardena otomatik sulama sistemleri işte bu konuya da harika bir çözüm getiriyor. Gardena Otomatik sulama sisteminde kullanılan ve hortuma takılan damlatma aparatlarının değişik bitkiler için farklı modelleri bulunuyor. Farklı kullanım amaçları için çeşitli modellerde sunulan Gardena sulama sistemleri, dört mevsim kullanılabiliyor. Çünkü Gardena'nın her türlü şartta çalışabilecek şekilde tasarlanmış sistemleri donmaya karşı da korumalı.. Gardena sulama sistemleri hakkında bilgi almak ve bulunduğunuz yere en yakın satış noktasını öğrenmek için www.gardena-dost.com.tr web adresini ziyaret edebilir ya da 0 (216) 389 39 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Geri Dön