24 / 04 / 2024

Tefal Buhar Kazanlı Ütü 1.389 TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nereden alınır? 2 Şubat 2023 fiyat listesi

Tefal Buhar Kazanlı Ütü 1.389 TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nereden alınır? 2 Şubat 2023 fiyat listesi

Kuruyan dağ gibi yığılmış kırışık çamaşırların buharlı teknolojisiyle üstesinden gelen bu ütü sayesinde ütü yapmak bir zahmet olmaktan çıkıyor.Tefal Buhar Kazanlı Ütü 1.389 TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nereden alınır? 2 Şubat 2023 fiyat listesi
Zamanının çoğunu ütü yaparak geçirmek istemeyenlerin ve ütülediği kıyafetlerin tek seferde istediği pürüzsüz görünüme kavuşması adına bir arayış içinde olanların karşısına Tefal buhar kazanlı ütü çıkıyor. Ütü yapmayı zahmetten zevke dönüştüren bu ürün özellikleri ve sağladığı avantajlar ile dikkat çekiyor.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

  • Buhar kazanlı ütüler, içindeki kazana doldurulan suyun ısınmasıyla çalışmaya başlar ve böylece daha hızlı ve tasarruflu bir ütüleme işleminin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.
  • Büyük bir su haznesi olduğu için normal ütülere göre daha fazla buhar gücü üreten bu ütüler, güçlü basınç yaratan özellikleri ile kırışıklıkların önüne geçiyor.
  • Bununla birlikte içerisindeki suyu hızlı bir şekilde ısıttığı için çalışmaya hazır olma süresi de bir hayli kısalıyor.
  • Şok basınç özelliği ile yüksek buhar gücü sağlayan ürün, inatçı kırışıklıkların kolay bir şekilde düzleşmesini sağlıyor.
  • Yenilikçi elektronik yapısıyla dikkat çeken ütü, kıyafetinizin yanmaması için ideal sıcaklığına ulaştığında otomatik olarak kapanır ve  kendisini koruma altına alıyor. 
  • Buhar kazanlı ütünün Durilium Airglide Autoclean tabanı ise kaygan yapısıyla en hassas yüzeyde bile üst düzey etki gösteriyor. 
  • Oldukça kullanışlı olan Pro Express serisi buhar kazanlı ütüler, kilitli mekanizması sayesinde işiniz bittiğinde kolay ve güvenli bir şekilde taşınıp muhafaza edilebiliyor. 

Peki ürünün diğer özellikleri ve fiyat listesi nedir?
 


Geri Dön