14 / 06 / 2024

Tema İstanbul Bahçe'nin lansmanı yapıldı! Metrekaresi 5 bin 200 TL!

Tema İstanbul Bahçe'nin lansmanı yapıldı! Metrekaresi 5 bin 200 TL!

Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı tarafından hayata geçirilen Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’un ikinci etabı olan Tema İstanbul Bahçe'nin lansmanı yapıldı.
Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı tarafından inşa edilen Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’da oturuma hazır konut fırsatları devam ederken, benzersiz olanakları ile kaliteli bir yaşam vadeden 2. Konut Etabı “Tema İstanbul Bahçe”nin lansmanı projenin satış ofisinde yapıldı. Lansmana Tema İstanbul Genel Müdürü Aydın Ayçenk, Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Kantur&Akdaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur ve Öztaş Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Kanıtoğlu katıldı. 

 

İstanbul’un değerli lokasyonlarından Atakent’te yer alan Tema İstanbul’un “Bahçe” Etabı; estetik mimarisi, geniş teras-balkonlu daireleri, yemyeşil bahçe manzaraları ile eşsiz bir yaşam vadediyor. Atakent’in en gözde projesi olarak yükselecek olan “Tema İstanbul Bahçe”de; dairelerin metrekaresi lansman dönemine özel 5 bin 200 TL'den başlangıç gösteriyor. Tema İstanbul Bahçe'de büyüklükleri 79 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olmak üzere 363 adet daire yer alıyor. Aile odaklı konut projesi özelliğiyle markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Tema İstanbul projesi, ikinci konut etabı “Tema İstanbul Bahçe” ile en yaşanabilir proje özelliğine yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor.

 

Toplamda 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Türkiye’nin sembol projesi Tema İstanbul’un “Bahçe” Etabı 500 Milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. Projedeki dairelerin 30 Haziran 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.

 

EĞLENCENİN YENİ ADRESİ TEMA İSTANBUL

 

Yerleşim, eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak İstanbulluları yepyeni bir yaşam kültürü ile buluşturan Tema İstanbul’un 2. Etabı; balkonda, terasta manzara keyfi sunarken eğlence dünyasına da yepyeni bir soluk kazandırmayı planlıyor. 

 

2. Etabın eğlence ve alışveriş alanlarını oluşturan kısmında toplam 338 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek olan eğlence parkında; son teknoloji eğlence üniteleri, açık ve kapalı mekanlarda yer alan kapsamlı oyun alanları, sokak eğlenceleri, festivaller ve yıl boyu kutlamalarla bütünleşecek eğlence anlayışı projede bir araya geliyor. 

 

İçinde ve çevresinde yaşayanların yaşam kalitesine canlılık katacak olan Tema World; zengin peyzaj alanları, sayısız oyun fırsatları, park ve bahçeleri ile düşlediklerinizi gerçeğe dönüştürmek için tasarlandı. Parkta ayrıca, su ve ışık gösterileri barındıran göletlerin etrafında yeme içme mekânları da bulunuyor.

 

Hızla büyüyen ve sanayileşen İstanbul’da çocukların güvenliği ve sosyal olanakları her geçen gün azalırken, 2. Etapta hayata geçirilecek olan Tema World eğlence parkıyla hem çocuklar hem de çocukluğunu yaşamak isteyen yediden yetmişe herkes tüm gün eğlenme fırsatı bulabilecek.

 

Yılda 20 milyon ziyaretçinin ziyaret etmesi planlanan Tema World eğlence parkının 2020’de faaliyete geçmesi planlanıyor.

 

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TEMA İSTANBUL’A GELECEĞİN EĞİTİMİNİ TAŞIYOR

 

Uyguladığı eğitim modelleriyle Türkiye’de yenilikçi eğitime öncülük eden Bahçeşehir Koleji, Tema İstanbul’un “Bahçe” etabında yerini aldı. Bahçeşehir Koleji Tema İstanbul’daki kampüsünde anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ile Fen ve Teknoloji Lisesi bulunacak.

 

Öğrenciler Bahçeşehir Kolejinin nitelikli eğitimini bilim ve robotik laboratuvarları, STEM Center ile sportif alanları ve sanat atölyeleriyle destekleyecek kampüste ayrıcalıklı bir eğitim olanağına sahip olacak. 

 

2018–2019 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak kampüste, Bahçeşehir Kolejinin Türkiye’de fen eğitimini dönüştürmek üzere ilk kampüsünü 2006 yılında açtığı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi de bulunuyor. Türkiye genelinde 8 kampüsü bulunan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liselerinin üretim ve AR-GE üssü olarak inşa edilecek kampüs, Tema İstanbul’da geleceğin bilim insanlarını yetiştirecek. 

 

ATAKENT’İN DEĞERİNE DEĞER KATIYOR

 

 “En iyi yatırım, oturuma uygun projedir” mottosuyla hareket eden Tema İstanbul, her dönemde tercih sebebi olarak tasarlanan projede yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

 

Şehrin stratejik ulaşım projelerine yakın konumuyla öne çıkan Atakent Bölgesi; hızla devam eden Halkalı-Marmaray ve Kabataş-Mahmutbey-Halkalı Metrosu projeleri ile değerini her geçen gün arttırırken, Tema İstanbul’da bölgenin öne çıkan konut projesi olarak alıcılar tarafından da ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 


18 soruda Tema İstanbul Bahçe projesi!


http://www.temaistanbulbahce.com/
0212 970 00 00

 


Geri Dön