17 / 06 / 2024

Tepe İnşaat'ın yeni projesi yakında satışta!

Tepe İnşaat'ın yeni projesi yakında satışta!

Firma: Tepe İnşaat

Tepe İnşaat'tan Maltepe'ye yeni bir proje daha geliyor. İsmi açıklanmayan projenin arsa görüntüleri www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendiTepe İnşaat'ın yeni projesinin arsa görüntüleri için tıklayın!


Belediyeden onay aşamasında olan Tepe İnşaat'ın yeni projesi Maltepe'de Narkule ve Narcity projelerine komşu konumda yükselecek. İsmi henüz belli olmayan Tepe İnşaat'ın yeni projesi 70 bin metrekarelik alana kurulacak. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tipleri bulunacak. 


Tepe İnşaat ın yeni projesi yakında satışta!

*Tepe İnşaat'ın yeni proje arsa görüntüleri için;

http://havadanemlakvideo.com/nerede/tepe_insaat/tepe_kule_arsasinin_son_goruntuleri-6628.html 


Tepe İnşaat'ın Ekşioğlu’ndan satın aldığı arsa üzerine kurulacak olan yeni projenin satışlarının önümüzdeki aylarda başlaması bekleniyor. Projenin inşaat çalışmaları henüz başlamadı. Tepe İnşaat'ın yeni projesinin tasarımı diğer projelerde olduğu gibi Nevzat Sayın'a ait olacak. 


Deniz ve Adalar manzarasına hakim bir konumda yükselecek olan Tepe İnşaat'ın yeni projesinin blokların çok yüksek katlı olmaması planlanıyor. 


Yeni proje, Süreyyapaşa Hastanesi ve büyük alışveriş merkezlerine yakınlığı ve E-5 ve Tem yolu bağlantıları ile dikkat çekecek.


http://www.tepeinsaat.com.tr/


Sinem ÖZTÜRK


Geri Dön