24 / 05 / 2024

Tepeören Koru Evleri, İstanbul Park'a komşu olmak isteyenlere

Tepeören Koru Evleri, İstanbul Park'a komşu olmak isteyenlere

Kentin karmaşasından kaçmak ama İstanbul'dan da kopmamak isteyenler, bu proje sizi için.Tepeören Akfırat'ta, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Kadıköy'e 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 5 km mesafede bulunan ve Formula 1'in gerçekleştirildiği İstanbul Park'ın hemen yanında yer alan Tepeören Koru Evleri, hayatın içinde, ancak kent karmaşasının dışında olmak isteyenlere, doğayla iç içe huzurlu bir yaşam seçeneği sunuyor. Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Okan Üniversitesi yakınında toplam 26 bin metrekare üzerine projelendirilen 22 adet dubleks villanın satış ve pazarlamasını RE/MAX Armoni Ofisi gerçekleştiriyor.

Tepeören Akfırat'ta modern mimarisiyle dikkat çeken proje, 270 metrekare büyüklüğündeki 4+1 dubleks bahçeli villalardan oluşuyor. Şehrin stresinden, trafiğinden, gürültüsünden uzak ama şehir merkezine çok yakın, doğal güzelliklerin modern bir hayatla bütünleştiği Tepeören Koru Evleri, 22 seçkin aileye huzurlu bir yaşam sunuyor.

Yüzme havuzu, iki ayrı saunası, fitness center, bilardo salonu ve açık terasıya aktivite ve sağlık dolu bir yaşam sunan Tepeören Koru Evleri; yangın-gaz-hırsız alarmları, güvenlik personeli ile de güvenilir bir yaşam sağlıyor. Deprem Yönetmeliği'ne uygun inşa edilmiş, sıvı izolasyonu, ısı ve ses yalıtımı yapılmış villalarda ayrıca her villaya ait iki otomobillik otopark, siteye ait 150 tonluk su-yangın deposu ve tüm sitedeki elektirik tüketimini karşılayacak kapasitede jeneratör bulunuyor.

Tepeören Koru Evleri, Ertaş İnşaat tarafından gerçekleştiriliyor. Projenin pazarlama ve satışını gerçekleştiren RE/MAX Armoni Ofisine, 0 216 368 15 75 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.


Geri Dön