25 / 07 / 2024

Terrace Fulya dekorasyonuyla fark yaratacak

Terrace Fulya dekorasyonuyla fark yaratacak

İnanlar İnşaat'ın 2005 yılında temelini attığı Terrace Fulya'da geri sayım başladı. 2008 başında sahiplerine teslim edilecek Terrace Fulya, özellikle dekorasyonunda yarattığı farklılıklarla "İstanbul'u yaşamak" isteyenlerin keyfine keyif katacak.


Sentez Mekanik 10. yıl dönümünü kutladı!
Dekorasyonunda dünyanın önde gelen markalarının kullanıldığı Terrace Fulya'da kaba inşaatın tamamlanmak üzere olduğunu söyleyen İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, "Akıllı ev sistemlerinin kullanıldığı Terrace Fulya'da, dekorasyonumuzla sakinlerimize maksimum konfor ve keyif sağlayacak özellikleri bir araya getirdik" dedi.


Terrace Fulya'da İtalyan Bticino markalı akıllı ev sistemini kullandıklarının altını çizen Serdar İnan, hedeflerinin Terrace Fulya sakinlerinin yaşam kalitelerini yükseltmek olduğunu söyledi. Serdar İnan, sözlerini şöyle sürdürdü:


"Kullandığımız sistem sayesinde, sakinlerimiz evle ilgili yapmak istedikleri her şeyi programlayabilecek, bir tuşla evin bütün perdelerini aynı anda açıp-kapatabilecek, bütün ışıkları kısıp açabilecek."


Terrace Fulya'nın iç ve dış dekorasyonunda dünyanın önde gelen markalarını kullandıklarını ifade eden Serdar İnan, "Terrace Fulya'nın iç ve dış dekorasyonunda kullanılan tüm malzemenin birinci sınıf olmasını istedik ve yaptığımız seçimlerle bunu başardık" diye konuştu.


Mutfak dolaplarında Poggenpohl markasını tercih ettiklerini söyleyen Serdar İnan, dairelerin antre ve mutfak zeminlerinde kaymayan ve leke tutmayan orijinal porselen seramikten oluşan İtalyan Dom Ceramiche markasını tercih ettiklerini ifade etti. Salon ve yatak odalarının yer döşemelerinde tercihlerini Arikett markalı birinci sınıf ithal lamine parkeden yana kullandıklarını belirten İnan, sözlerini şöyle sürdürdü:


"Terrace Fulya'nın banyoları evde 'SPA' keyfi sunacak kadar iddialı... Jacuzzi markalı jakuzilerin yer alacağı banyolarda, Hansgrohe markalı birinci sınıf ithal armatür, Duravit markalı vitrifiye ve Geberit markalı gömme rezervuarlar kullanılacak."


Terrace Fulya'daki, paneller arasında kullanılan doğrama ve aksesuvarların Tecnal, cam aralarında kullanılan motorlu açılıp kapanan plise perdelerin ise Pellini olarak tercih edildiğini ifade eden Serdar İnan, "Terrace Fulya'nın camlarını, Şişecam'ın renkli, yüksek ısıya dirençli ve çarpmalara karşı dayanıklı Low-e markasını, asansörlerini de dünya devi Mitsubishi'den seçtik" dedi.


Terrace Fulya'daki toplam 240 dairenin neredeyse tamamına yakınının satıldığını ifade eden Serdar İnan, 2008 başından itibaren Terrace Fulya'da yaşamın başlayacağını söyledi.


Geri Dön