16 / 04 / 2024

Thodex'in firari patronu Faruk Fatih Özer'e kim yardım ediyor?

Thodex'in firari patronu Faruk Fatih Özer'e kim yardım ediyor?

Thodex vurgunun başrolü Faruk Fatih Özer hakkında iddialar gün geçtikçe değişiyor. Mafya ile bağlantı iddiaları ise her gün boyut değiştiriyor. Peki Thodex vurguncusu Fatih'e kim yardım ediyor?Thodex'in kurucusu firari Faruk Fatih Özer'in mafya ile bağlantısı iddiaları her geçen gün artıyor ve boyut değiştiriyor. 

Sabah'tan Saffet Azak'ın haberine göre; hakkında kırmızı bülten ile arama kararı çıkarılan şüphelinin Arnavut emniyetince yürütülen operasyonlardan rüşvet vererek kaçtığı ifade edildi. Özer'i Arnavutluk'ta eski yöneticilerin ve mafyanın rüşvet karşılığında sakladığı iddialar arasında yer alıyor. 

Thodex in firari patronu Faruk Fatih Özer e kim yardım ediyor?

KAÇIŞ 350 EURO

Özer'in ülkeden kaçma ihtimali bulunan sahil kentlerinde bazı bilgiler ele geçirildi.

İtalya'ya kaçakçılık yapılan şehirlerde bazı kişilerle görüşmeler yapıldığı ortaya çıktı.

İnsan kaçakçıları, 350 euro gibi bir fiyatlasürat motoru ve teknelerle İtalya adasına götürebileceğini belirtti.

Faruk Fatih Özer'in son görüntüsü ortaya çıktı! 

Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek!


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön