17 / 04 / 2024

Thodex'in firari patronu Faruk Fatih Özer'i bulana 50 bin Euro para ödülü!

Thodex'in firari patronu Faruk Fatih Özer'i bulana 50 bin Euro para ödülü!

Arnavutluk emniyeti, Thodex para borsası kurucusu ve birçok insanı dolandıran Faruk Fatih Özer'i ihbar edene 50 bin Euro para ödülü vereceğini duyurdu. Arnavutluk emniyeti, Thodex para borsası kurucusu ve birçok insanı dolandıran Faruk Fatih Özer'i ihbar edene 50 bin Euro para ödülü vereceğini duyurdu. 

Sabah'tan Saffet Azak'ın haberine göre; firari Thodex para borsası kurucusu Faruk Fatih Özer'in arama çalışmaları yeni bir boyuta taşındı. Arnavutluk'ta Tiran merkezli sürdürülen operasyonlarda Arnavutluk Emniyeti, bütün ihbarları değerlendirdiği, kriptocu Faruk Özer'in yakalanmasına ilişkin önemli ihabrda bulunana 50 bin Euro para ödülü vereceğini açıkladı.

Faruk Özer'in Mafya bağlantısı ile ilgili de yeni bilgiler de su üstüne çıktı. Özer'i ülkenin iş dünyasında önde gelen nüfuzlu bir ailenin himayesinde korunmaya alındığı öğrenildi. 

Thodex in firari patronu Faruk Fatih Özer i bulana 50 bin Euro para ödülü!

YATAKLIK EDENLERİN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Thodex vurgununda Özer'i kaçış sürecinde otele yerleştiren ve otelden alan kişilerin kimlikleri belirlendi. Son yapılan operasyonda Özer'i otele yerleştiren kişinin Altjan Canaj isimli bir Arnavutluk vatandaşı olduğu öğrenildi.

Şüpheli ifadesinde, Faruk Özer'in büyük bir dolandırıcı olduğunu öğrenmesinin ardından arkadaşı Edevaldo Haxhiu ile görüştüğünü daha sonra da korkup saklandığını dile getirdi. Diğer taraftan Özer'i otelden alan kişinin de Arnavutluk vatandaşı Edevaldo Haxhiu olduğu belirlendi.

Thodex mağduru alacak davası açtı!

Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek!


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön