21 / 06 / 2024

THY’den yeni ucuz bilet kampanyası! Son tarih belli oldu!

THY’den yeni ucuz bilet kampanyası! Son tarih belli oldu!

Türk Hava Yolları son dönemlerde açıkladığı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.  Gidiş- dönüş her şey dahil bilet fiyatlarında indirime giden THY’nin kampanya detayları nelerdir?Türk Hava Yolları, son dönemlerde bilet fiyatlarına gelen zamların ardından kampanyalı bilet satışlarına başladı.  Geçtiğimiz günlerde açıklanan bir kampanya haberi ile tüm yurt içi biletler de 4-5 Ekim tarihleri arasında indirime gidildiği ve bilet fiyatlarının 299 TL olduğu açıklanmıştı.

 THY’den yeni ucuz bilet kampanyası! Son tarih belli oldu!

Peki, Türk Hava Yolları’nın (THY) açıkladığı yeni kampanya nedir? THY yeni bilet kampanyası detayları nelerdir? İşte THY ucuz bilet kampanyası 2022…

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön