25 / 04 / 2024

THY'den yeni yurt içi kampanyası! İşte son tarih

THY'den yeni yurt içi kampanyası! İşte son tarih

Türk Hava Yolları'ndan yeni bir yurt için kampanyası başlattı. İşte 6 Şubat-9 Nisan tarihleri arasındaki kampyanın detayları...Türk Hava Yolları tüm yurt içi uçuşlarını kapsayan yeni kampanyasını duyurmuş durumda.  THY 6 Şubat-9 Nisan 2023 tarihleri arasında 299,99 TL’den başlayan fiyatlarla yaptığı kampanyayı vatandaşlarının kullanımına sunuyor. 

Türk Hava Yolları (THY) yurtiçi uçuşlarında başlattığı yeni kampanya ile 229.99 TL'den başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sunmakta. THY, düzenlediği erken rezervasyon kampanyası ile her şey dahil tek yön 299.99 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye'nin dört bir yanına uçma imkânı veriyor. 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön