18 / 07 / 2024

THY'den yurt içinde ucuz bilet kampanyası!

THY'den yurt içinde ucuz bilet kampanyası!

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, direkt, ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerli 849 liradan başlayan fiyatlarla kampanya başlattığı kaydedildi. 
Söz konusu konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Kampanya 17 Haziran 2024 (dahil) – 19 Haziran 2024 (dahil) tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Kasım 2024 (dahil) – 15 Ocak 2025 (dahil) arasında olan biletler için geçerlidir" denildi.

dunya.com'da yer alan içeriğe göre; Ayrıca kampanyanın 27 Aralık 2024 (dahil) – 02 Ocak 2025 (dahil) tarihlerinde gerçekleştirilecek seyahatleri kapsamadığı bilgisi paylaşıldı.

Söz konusu kampanyaya ilişkin olarakta Sabiha Gökçen, AJet ve Kıbrıs uçuşlarının dahil olmadığı bildirilirken, toplam 100 bin koltuğun indirimli satılacağı ifade edildi.

Türk Hava Yolları tarafından yapılan personel alımı ilanları kapsamında, tecrübesiz olan adaylar için aralarından ikinci pilot alımı yapılacağı kaydedildi. Take Off Cadet  yapılacak personel alımı ayrıntıları neler? Başvuru şartları neler? Kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

 THY den yurt içinde ucuz bilet kampanyası!

THY İKİNCİ PİLOT ALIMI YAPACAK

THY tarafından yapılan açıklamada; "Yeni mezun veya yakında mezun olacak lisans mezunu, kariyerlerine Türk Hava Yolları’nda ve zirvede güçlü bir başlangıç yapma imkânı sunarak, tüm dünyada hızla gelişen ve yetişmiş pilot ihtiyacı artan hava yolu taşımacılığında geleceğin başarılı pilotlarını yetiştiren bir programdır. Take-Off Cadet Programı ile değerlendirme süreçlerine katılan ve süreçleri başarıyla tamamlayan arkadaşlarımız, II. Pilot aday adayı yetiştirme programına dahil oluyor ve 15-18 ay süren teorik ve uygulamalı derslerden oluşan bir eğitimin ardından II. Pilot adayı olarak Türk Hava Yolları bünyesinde yer alan veya Türk Hava Yolları'nın iş ortağı konumunda olan yurt içi ve yurt dışındaki uçuş eğitim akademilerinde 3-6 ay süren tip eğitimine dahil oluyor." denildi.

THY’nin uçakları Londra’dan konut almak isteyen Türklerle dolup taşıyor!

THY açıkladı! Kabin memuru alımı için son gün...

THY açıkladı! Türk Hava Yolları'ndan huzur hakkına yüzde 64 zam...

 

 


Geri Dön