28 / 05 / 2024

Tiny House'lara talep arttı! Tiny House satın alırken neye dikkat edilmeli? İşte Tiny House 15 Mart 2023 fiyat listesi 

Tiny House'lara talep arttı! Tiny House satın alırken neye dikkat edilmeli? İşte Tiny House 15 Mart 2023 fiyat listesi 

Türkiye’nin her yerinde hem depreme dayanıklı hem de konforlu ve kalıcı yaşam ünitelere ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Bu kapsamda 45 günde teslim edilen Tiny House’lara olan talep arttı. Peki Tiny House satın alırken neye dikkat edilmeli? İşte Tiny House 15 Mart 2023 fiyat listesi.Deprem sonrasında Tiny House'lara olan talep gittikçe artmaya başladı. Türkiye’nin her yerinde hem depreme dayanıklı hem de konforlu ve kalıcı yaşam ünitelerinden biri olan Tiny House'ların fiyatları araştırılıyor. Peki Tiny House fiyatları ne kadar?  Tiny House satın alırken neye dikkat edilmeli?

5 MADDEDE TINY HOUSE SATIN ALMA REHBERİ!

1-Mevzuata Uygun Üretilmeli

Mevzuatına uygun üretilmeyen Tiny House’lar sahibini mağdur edebilir. Karayolları standartlarında belirlenen azami ölçüler dikkate alınarak üretilen Tiny House’lar ilgili kurumlar tarafından gerekli kontrollerin yapılması gerekiyor.

2-Dayanıklı Malzeme Sınıfı Tercih Edilmeli

Tiny House’ların doğanın içinde dört mevsim boyunca hem kalıcı hem de mobil kullanımları göz önüne bulundurularak sürekli servis gereksinimi olmaması için dayanıklı ve amacına uygun malzeme sınıflarıyla üretilmesi gerekir.

Tiny House lara talep arttı! Tiny House satın alırken neye dikkat edilmeli? İşte Tiny House 15 Mart 2023 fiyat listesi 

3-Üretici Firmaların Referansları İncelenmeli

Üretici firmaların daha önce yaptıkları ürünlerin, özellikle de kullanımda olanların, yaşanmış tecrübeleri önemlidir. Yalıtım özellikleri, enerji verimliliği performansı, servis hizmetleri ve yıllarca doğa içinde kullanılmış ürünler incelenmeli.  Teslimatın söz verilen sürede yapılması da önemli şartlar arasında yer alıyor. Satış sonrası bakım hizmetlerine ve garanti süresine özellikle dikkat edilmeli.

4-Üretim Gücü ve Malzeme Kalitesine Dikkat Edilmeli

Tiny house alıcılarının, üretim esnasında kullanılan malzemelerin hangi standartta ve hangi ihtiyacı karşılayacağı konusunda bilgilendirmenin yapılması gerekiyor. Malzemelerin hem insan sağlığına uygun hem de kullanım esnasında deforme olmayacak şekilde seçilmelidir. 

5-Model Seçerken Alanında Uzman Kişiyle Görüşülmeli

Tiny house satın almak isteyenler istek ve ihtiyaçlarını en doğru karşılayan ürünü/modeli seçebilmek için uzman kişilerden bilgi alınmalı.

Peki Tiny House fiyatları ne kadar? Tiny House fiyatları kaç lira? 11,15,20,25 ve 30 metrekare Tiny House fiyatları ne kadar? İşte Tiny House fiyat listesi...
 


Geri Dön