19 / 04 / 2024

Tinyköy Paradise nerede? Tinyköy Paradise fiyat listesi!

Tinyköy Paradise nerede? Tinyköy Paradise fiyat listesi!

Türkiye’nin ödüllü ilk ve tek Tiny House projesi olan Tinyköy Paradise nerede sorusunun yanıtı ve Tinyköy Paradise fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Tinyköy Paradise projesi ile ilgili detaylar...Türkiye’nin ödüllü ilk ve tek Tiny House projesi olarak lanse edilen Tinyköy Paradise projesi fiyatlarıyla dikkat çekiyor. 

Söz konusu proje ile ilgili olarak verilen detaylara göre, Tinyköy Paradise projesinde yatırımcılar arzu ettikleri boyutlarda tiny house alarak etrafı çevrili arsalarına yerleştiriyor.

Tinyköy Paradise nerede? Tinyköy Paradise fiyat listesi!

Yine verilen bilgilere göre, etrafı tamamen çevrili olan Tiny Köy Paradise projesinde güvenlik ve aydınlatma, peyzaj düzenlemesi, sosyal alanlar bulunuyor.

90 ayrı parselin yer aldığı  Tinyköy Paradise projesinde her parsel birbirinden bağımsız olacak. Her bir parselde  tiny house alanı, araç park alanı ve geniş bahçe alanları da yer alacak.

Türkiye’nin ödüllü ilk ve tek Tiny House projesi olan Tinyköy Paradise nerede sorusunun yanıtı ve Tinyköy Paradise fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Tinyköy Paradise projesi ile ilgili detaylar...


Geri Dön