24 / 07 / 2024

TOKİ Giresun Şebinkarahisar'da 73 bin 898 TL'ye!

TOKİ Giresun Şebinkarahisar'da 73 bin 898 TL'ye!

Giresun Şebinkarahisar Projesi'nde konut fiyatları 73 bin 898 TL'ye
Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Giresun Şebinkarahisar Toplu Konut Uygulaması kapsamında 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 
        
Giresun Şebinkarahisar Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Şebinkarahisar Şubesi olacak. Açık satış yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 12 Temmuz - 30 Eylül 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.

Alanı 116 metrekare olan konutların fiyatı 73 bin 898 TL. Başlangıç taksidi ise 693 TL ile 462 TL arasında değişiyor.Detaylı satış fiyat listesi için tıklayınız

Detaylı satış duyuru listesi için tıklayınız

İclal Süzgün/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

 


Geri Dön