25 / 06 / 2024

TOKİ Uşak Karaağaç konutları için seçim dönemi başlıyor!

TOKİ Uşak Karaağaç konutları için seçim dönemi başlıyor!


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Uşak Merkez Karaağaç'ta alt gelir grubuna yönelik inşa ettiği 277 konut için seçim dönemi başlıyorUşak Merkez Karaağaç'ta Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılan konutların fiyatı 54 bin 411 TL'den başlayıp, 77 bin 87 TL'ye kadar yükseliyor. 84 metrekare büyüklüğündeki ve 180 ay vade imkanı verilen konutların taksitleri 266 TL ile 377 TL arasında.

Uşak Merkez Karaağaç alt gelir grubu kapsamında kalan 277 konut için; asil hak sahipleri sözleşme imzalama işlemlerini 27 Nisan-08 Mayıs 2009 tarihleri arasında, yedek hak sahipleri 11-13 Mayıs 2009 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş. Uşak Şubesinde gerçekleştirecekler.

Asil ve yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri sırasında aşağıdaki belgeleri getirmeleri gerekiyor. Belgeleri eksik olan hak sahiplerine seçim yaptırılmayacak.
T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi, T.C.Kimlik numarası, Başvuru Formu fotokopisi ( Bankada kişinin dosyasında saklanacak) ,
 Sözleşme imzalamaya hak sahibi gelemeyecekse, adına sözleşmeyi imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir” ifadesini içeren noter tasdikli vekaletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya
yerine geçen belge getirilecek.

Hak kazanan asil veya yedekler listesi için tıklayın

http://www.emlakkulisi.com/vr/2009/04/27/***********7856250.pdf


Geri Dön