24 / 05 / 2024

Toyota Corolla'nın fiyatları ne durumda? İşte Toyota Corolla'nın 8 Mart 2023 fiyat listesi...

Toyota Corolla'nın fiyatları ne durumda? İşte Toyota Corolla'nın 8 Mart 2023 fiyat listesi...

Toyota Corolla'nın 2023 Mart ayı fiyat listesi belli oldu. Peki Toyota Corolla'nın fiyatı ne kadar, kaç TL oldu? İşte Toyota Corolla'nın 8 Mart 2023 fiyat listesi...Toyota sıfır km araç fiyatlarını mart ayında da güncelledi. Yayımlanan listede Toyota Corolla'nın güncel fiyatı da açıklandı. Peki sıfır km Toyota Corolla 2023 Mart ayında kaç TL'den satışa çıktı? İşte Toyota Corolla'nın özellikleri ve açıklanan son güncel fiyat listesi...

Yılların efsanesi Corolla, her zamanki şıklığını ve konforunu korurken, yeni 5. nesil hibrit teknolojisi, üst düzey güvenlik ve gelişmiş teknolojik donanımları ile hem geçmişe sadık kalıyor hem de geleceğe yöneliyor.

2023 Mart ayında 709 bin 100 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunulan yeni Toyota Corolla, fabrika verilerine göre 100 km'de 4.5 lt yakıt tüketiyor.

Yeni Corolla'nın yeni 10.5 inç multimedya ekranı ve kablosuz Apple Car Play özelliği ile sevilen şarkılar yolculuklara eşlik ederken, kablosuz şarj ünitesi ile de telefonlar şarj edilebiliyor

Yolculuk boyunca yeni 12.3 inç renkli dijital gösterge ekranı ile gerçek zamanlı sürüş verileri eş zamanlı olarak takip edilebiliyor.

Yeni Corolla, yolculuk boyunca sürücüye destek olacak en gelişmiş aktif güvenlik özelliklerine sahip 3. nesil Toyota Safety Sense Akıllı Güvenlik Sistemi ile konforlu yolculuklara güven katıyor. Toyota Safety Sense’in en yeni jenerasyonuna sahip Yeni Corolla'nın sürüş asistanı ve park destek asistanı sistemleri sürücüye oldukça yardımcı oluyor.

Peki Toyota Corolla Mart 2023 fiyatı ne kadar oldu? İşte Toyota Corolla  8 Mart 2023 fiyat listesi...


 


Geri Dön