21 / 06 / 2024

Toyota Yaris'e Şubat zammı! İşte Toyota Yaris 5 Şubat 2023 fiyat listesi...

Toyota Yaris'e Şubat zammı! İşte Toyota Yaris 5 Şubat 2023 fiyat listesi...

Toyota Yaris'in yeni fiyat listesi yayımlandı. Otomobile Şubat ayında bir kez daha zam geldiği görüldü. Peki Toyota Yaris'in fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar...Toyota Yaris'in 2023 Şubat ayı fiyatları belli oldu. Araç bu ay bir kez daha zamlandı. Peki fiyat artışının ardından Toyota Yaris kaç TL oldu? İşte sıfır km bir Toyota Yaris almak isteyenlerin ödemesi gereken o rakam...

Yeni Toyota Yaris'in dinamik ve enerjik dış tasarımı ile modern ve estetik iç tasarımı buluşunca ortaya dikkat çeken bir otomobil çıktı. Üstelik, iç alanda standart olarak bulunan Toyota Touch 2 Multimedya Sistemi ve Kablosuz Telefon Şarj Ünitesi gibi yeni özellikleri sayesinde araç daha eğlenceli bir hale geldi. 

Toyota’nın Yeni Global Mimarisi (TNGA) platformu aracılığı ile üretilen Yeni Yaris’te 1.5 litrelik benzinli ve hibrit olmak üzere iki ayrı motor seçeneği bulunuyor.

Toyota Yaris e Şubat zammı! İşte Toyota Yaris 5 Şubat 2023 fiyat listesi...

Yüksek ve güçlü torku sayesinde 1.5 litrelik benzinli motor şehrin içinde çevik, şehrin dışında ise akıcı bir sürüş imkanı veriyor. Toyota Yaris 4.2 inç Renkli TFT Ekran, kablosuz şarj ünitesi, akıllı telefon entegrasyonu, Toyota Touch 2 multimedya sistemi ile konforlu bir sürüşün kapılarını aralıyor. 

Aynı zamanda Yaris, enerjisi ve kıvraklığı ile yola tutunurken, dinamik yol tutuşu ile sürcüye güven veriyor.

2021 YILIN OTOMOBİLİ YARIS

Toyota Yaris, Avrupa’nın ileri gelen otomotiv yazarları tarafından 2021'de 'Yılın Otomobili' seçildi. 

Peki Toyota Yaris'in fiyatı 2023 Şubat'ta kaç TL oldu? Sıfır km Toyota Yaris almak isteyenler kaç TL ödeyecek? İşte Toyota Yaris 5 Şubat  2023 fiyat listesi...
 


Geri Dön