03 / 03 / 2024

Tüfekçioğlu Grup İstanbul’a açılıyor!

Tüfekçioğlu Grup İstanbul’a açılıyor!

53 yıldır konut sektörüne hizmet veren Ankaralı firma Tüfekçioğlu Grup, bilgi birikimi ve tecrübesiyle İstanbul’a açılıyor. Şirket, Tabanlıoğlu Mimarlık işbirliğiyle ‘Verra Suites Beykoz’ adlı konut projesine başladı.1965 yılından beri inşaat, eğitim ve mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren Ankaralı firma Tüfekçioğlu Grup, yatırımlarına ara vermeden devam edecek. Tabanlıoğlu Mimarlık işbirliğiyle ‘Verra Suites Beykoz’ projesine başlayan grup 100 milyon TL’lik yatırıma imza atacak. 

Ankara’da çok sayıda projeyi hayata geçiren firma, İstanbul'a açılıyor. Grup, ayrıca mobilya ve eğitim sektörlerinde de yeni yatırımlar planlıyor. Firma, Yurt içinin yanı sıra ABD, Suudi Arabistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Nijerya, Belarus ve Irak pazarlarında ihracat yapıyor. 

Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, “Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman en öncelikli prensibimiz olmuştur. Bu nedenle kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik. İnşaat ve mobilyada yarım asrı aşkın tecrübeye ve bilgi birikimine sahibiz. Bütün grup şirketlerimizde çalışanlarımızla istihdama katkıda bulunmaya özen gösteriyoruz. Grup olarak her zaman ülke ekonomisine katma değer sağlayacak yatırımlar önceliğimizdir. İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızı artık  Ankara  dışındaki şehirlerde de başarılı projeleri tüketiciler ile buluşturmak istiyoruz” şeklinde konuştu. 

Mobilya sektöründeki yatırımlarına hızla devam ettiklerini söyleyen Tüfekçioğlu, “Fabrikamız 10 bin metrekare kapalı, 22 bin metrekare açık alanda kurulu ileri teknoloji ürünü büyük makine parkı ile gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında birçok özel yapılara üretim yapıyor” dedi. 

Özel imalat ürünlerinin ise Verrazano markası altında hayata geçirildiğini söyleyen Tüfekçioğlu, “Ayrıca Ankara’da dünyanın sayılı ödüllü projelerinden biri olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Opera Binası’nın tüm akustik tavan ve duvar kaplamaları, akustik yangına dayanıklı kapıları, metal tavan altyapılarını bizler üretiyoruz. Bugüne kadar da mobilya alanında Amerika, İngiltere, Rusya, Suudi Arabistan başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirdik” açıklamasında bulundu. 

Eğitim yatırımlarına devam edeceklerini söyleyen Tüfekçioğlu, Kız Yurtları ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verdiklerini belirtti. Tüfekçioğlu, açıklamasını şu şekilde sonlandırdı: “Ankara’nın ilk 5 yıldızlı otel konforunda Tüfekçioğlu Cebeci ve Kurtuluş olmak üzere iki ayrı yükseköğrenim kız öğrenci yurduna imza attık. Yurtlarımızda öğrencilerimize otel konforunda temizlik, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 7/24 özel güvenlik, özel etüt ve diş fakültesi öğrencilerinin uygulamalı dersleri için özel olarak hazırlanan diş hekimi öğrencileri için diş atölyesi odalarımızda ve eğitimli, profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda güven ve kalitemizden ödün vermeden A Plus konutlar ve yatırım amaçlı residans projeleri geliştirmeye devam ediyoruz. Ankara Cebeci’de Kızılay Meydanı’na 15 dakikalık mesafede konumlanan  ‘Verra Cadde’ projemize imza atıyoruz. Teslimlerini 2020’de gerçekleştirmeyi planladığımız projemiz 1+1, 2+1 ve 3+1 residans dairelerden oluşuyor. Şimdi de İstanbul’da ilk konut projemize imza atmanın heyecanını yaşıyoruz. Anadolu Yakası’nın en değerli semtlerinden Beykoz’da hayata geçireceğimiz 100 milyon TL’lik yatırım değerine sahip ‘Verra Suites Beykoz’ projemiz ile sektördeki kalitemizi İstanbullularla da buluşturmuş olacağız.”

 

http://tufekcioglugroup.com/


Geri Dön