25 / 07 / 2024

Türkiye Eylül'de yüzen evler ile tanışacak

Türkiye Eylül'de yüzen evler ile tanışacak

Malezyalı firma Kuala Lumpur Metropolitan'ın 'yüzen evi' Eylül'de düzenlenecek Realistexpo Fuarı ile Türkiye'ye geliyor.


Sentez Mekanik 10. yıl dönümünü kutladı!


Dünyanın gayrimenkul devleri eylülde İstanbul'dda düzenlenecek Realistexpo ile Türkiye'ye gelecek. Atılım Fuarcılık tarafından organize edilen Realistexpo'ya katılacak uluslararası firmalar arasında Fortune International Realty, Related Cervera, The DYL Group, Key International, Prodigy International, The Related Group, The Codina Group, CBRichard Ellis Latin America'nın yanı sıra İspanya'dan Grupo Mall, Grupo Olloqui, Grupo TM Inmobiliario ve Reyal Urbis yer alıyor.

Malezyalı firmanın projesi

Fuarın en ilginç konuklarından biri ise "The Banyan Curve Water Homes" projesiyle tüm dünyada büyük ilgi gören Malezyalı Kuala Lumpur Metropolitan firması. Firma, su üzerinde yüzen evleri fuarda Türk yatırımcılara tanıtacak. Türkiye'nin uluslararası arenada en büyük fuarlarından olmaya aday Realistexpo 27-30 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Yerli ve yabancı 100'e yakın firmanın katılması ve 400'e yakın projenin sergilenmesi beklenen fuar 20 bin metrekare alanda düzenlenecek. Realistexpo Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Fuarı'nı 70 binin üzerinde profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Yüzde 30 oranda uluslararası katılımcı hedefleyen ve bunun için dünyanın önemli fuarlarında stant açan Realistexpo, İspanya'da Sima, Rusya'da Realtex Moskow ve Dubai'deki Retail City'ye katıldı.

(Sabah)


Geri Dön