21 / 06 / 2024

Vadişehir'in cadde dükkanları ihale ile satışa çıkıyor!

Vadişehir'in cadde dükkanları ihale ile satışa çıkıyor!

İstanbul’un en hızlı ve düzenli büyüyen merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Vadişehir projesindeki cadde dükkanları 23 Eylül’de yapılacak ihale ile satışa sunuluyor.Başakşehir’in en değerli ve merkezi noktasında yer alan sağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu devlet yatırımlarına komşu konumda yükselen Vadişehir, yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. 


Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında 550 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen projenin az sayıdaki konut satışları hızla devam ederken, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde diyazn edilen cadde dükkanları da ihale yöntemiyle satışa sunuluyor.


Metro istasyonunun yanı başında 380 bin metrekarelik şehir parkına komşu konumda yer alan cadde dükkanları, merkezi konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.


48 AY VADE FARKSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR 


Mimarisiyle, konforuyla, manzarası ve özel ayrıcalıklarıyla projenin, ihale ile satışa sunulan cadde dükkanları 150 ile 330 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. 


Sınırlı sayıda üretilen cadde dükkanlarında sunulan; hemen teslim hemen tapu imkanları ile 48 ay vade farksız ve alternatifli ödeme seçeneklerinin yanı sıra peşinatta uygulanan yüzde 22 indirim kolaylığı yatırımcısına kazanç vadediyor. 


Projenin alternatif işkollarına uygun sınırlı sayıdaki cadde dükkanlarının ihale başvuruları için son gün 22 Eylül olarak belirlendi. 


DEVLET YATIRIMLARINA KOMŞU BİR PROJE


Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Vadişehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Projenin, hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul gibi toplam değeri 100 milyar doları bulan projelerin çevrelendiği bir bölgede yer alması, Vadişehir’i şehrin en gözde projesi haline getiriyor.                                                                                                                       

5.000 yataklı Şehir hastanesi ve Metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan proje, yanı başında yer alan 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkıyla da konut alıcılarına avantaj sağlıyor.


MODERN YAŞAMIN İÇİNDE MAHALLE KONSEPTİ SUNUYOR


Yaşam standartları yüksek bir proje olarak hayata geçirilen Vadişehir, lüks ve konforlu detaylara sahip daire seçenekleriyle de öne çıkıyor. Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte geliştirilen projede daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Geniş ve ferah daire tiplerinin yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar da yer alıyor.   Projenin yüzde 75’ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir, yanı başında yer alan dev şehir parkı ile doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulduğu projede; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor. Modern çizgileriyle bölgenin mimari yapısına katkı sağlayan Vadişehir’in mimarisinde Özgüven Mimarlık’ın imzası bulunuyor. 


Web: www.vadisehir.com.tr
Geri Dön