22 / 02 / 2024

Vailant, Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi'nde eğitim verdi!

 Vailant, Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi'nde eğitim verdi!

Vaillant Türkiye Teknik Eğitim Bölümü Yöneticisi Serdar Öksüz Isıtma Soğutma Sistemlerinde Alternatif Enerji Kaynaklarının Kullanımı konusunda katılımcılara bilgi verdi

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalMakina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Eğitim Salonu’nda, 18 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleşen seminere, bu sektörde faaliyet gösteren tesisat mühendisleri, makine mühendisleri, akademisyenler ve bu alanda eğitim alan öğrenciler ilgi gösterdi. 


Vaillant Türkiye Teknik Eğitim Bölümü Yöneticisi Serdar Öksüz katılımcılara Avrupa ve Türkiye’de enerji kaynaklarının durumu, ısıtma ve soğutma sistemlerinin teknolojik gelişimi,yenilebilir enerjilerin kullanımı, yenilenebilir enerjilerle ilgili ürünler, ürünlerin özellikleri ve kullanım alanları, sistem çözümleri,otomasyon sistemleri, hibrit sistemler ve Türkiye’de alternatif enerjiyle ilgili yasal düzenlemeler konularında bilgi verdi. 


Seminer sonunda, katkılarından dolayı Serdar Öksüz’e, TTMD Kocaeli temsilcisi Prof. Dr. İlhan Tekin Öztürk tarafından bir teşekkür belgesi verildi. 
Geri Dön