26 / 05 / 2024

Vatandaşa büyük müjde! Motorine indirim geliyor

Vatandaşa büyük müjde! Motorine indirim geliyor

Dövizdeki değişiklikler ve Brent petrol fiyatları sebebiyle akaryakıt fiyatlarında devamlı değişiklik oluyor. Bugün itibarıyla motorin grubunda 68 kuruş indirim yapıldı.Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklik sebebiyle motorin grubunda 68 kuruş indirim yapıldı. Böylelikle geçtiğimiz hafta motorine 1 lira 2 kuruş ve 65 kuruş olmak üzere iki kere daha indirim yapılmış oldu.

Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre;  İstanbul'da motorin litre fiyatı 21,15 liradan, benzinin litresi ise ortalama 21,14 liradan satılıyor. Fiyatı 1,07 lira artan otogaz ise 11,99 TL'den satılıyor. 

Vatandaşa büyük müjde! Motorine indirim geliyor

Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre;

İstanbul'da motorin litre

fiyatı 21,15 liradan satılıyor.

Benzinin litresi ise ortalama 21,14 liradan satılıyor.

Fiyatı 1,07 lira artan otogaz ise 11,99 TL'den satılıyor. 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön