27 / 02 / 2024

Volkswagen Caravelle’ye 30 bin TL’ye varan zam! 7 Ekim 2022 fiyat listesi…

Volkswagen Caravelle’ye 30 bin TL’ye varan zam! 7 Ekim 2022 fiyat listesi…

Avrupa’nın en büyük otomobil üreticisi Volkswagen’in minibüs modeli Caravelle’nin ekim ayına özel fiyatlar açıklandı. Peki, zamlanan Volkswagen Caravelle kaç lira oldu? İşte, 7 Ekim 2022 fiyat listesi...Volkswagen Caravelle’ye 30 bin TL’ye varan zam! 7 Ekim 2022 fiyat listesi…

Yeniden tasarlanan çizgileri, bu çizgileri tamamlayan krom şeritli ön ızgarası ve gövde rengi tamponlarıyla Volkswagen Caravelle’nin elektronik bagaj kapağını tek bir dügmeye basarak kolayca açıp kapatabiliyorsunuz.

Sürücü ve yolcu bölümüne farklı derecelerde ısı veren klimatronik klimasıyla sıcaklığı istediğiniz gibi kontrol etmenize imkan veren Volkswagen Caravelle, elektromekanik servotronik direksiyonuyla da konforunuzu üst seviyelere çekiyor.

Yağmurun yağması ile birlikte silecekler otomatik olarak devreye girerek görüşünüzü ve konforunuzu yükselten Caravelle, hava karardığında veya karanlık bir tünele girdiğinizde farlar otomatik olarak yanıyor.

Peki, Volkswagen Caravelle’nin özellikleri neler, fiyatları ne kadar? İşte, Volkswagen Caravelle’nin 7 Ekim 2022 fiyat listesi...


Geri Dön